Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy látnok lettem?

Létezik, hogy látnok lettem?

Figyelt kérdés

Néztem egy filmet,ami arról szólt,hogy egy lány halála után rossz gyilkost kaptak el és,hogy "üzen" a túlvilágról a szüleinek.Ezt egy csomószor úgy csinálja,hogy álmukban mutatja a jeleneteket.Ma mikor elaludtam a filmen egy halott macskát láttam egy vízben és a filmben volt olyan rész,amikor megöltek macskákat,viszont konkrétan olyan,amilyet láttam nem volt benne.

Lehet,hogy semmi köze hozzá,de jelenthet valamit??Teljesen úgy láttam az egészet,mint a filmben a szülei.



2012. jún. 11. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Megnézted a filmet, majd vele álmodtál, ennyi.
2012. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja, megnézted a filmet, és azzal álmodtál.
2012. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Hetekig bennem élt a film, nem tudtam kiverni a fejemből. És mivel az álom a gondolatokból fakad, ezért azt álmodtad, amin sokat gondolkodtál. Egyszerűen tereld el a figyelmed, ne agyalj ezen annyit, és azonnal elmúlnak ezek az álmok.
2012. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a kört néztem meg, és két hétig álmodtam Samarával. na az rossz volt. Nem, nem lettél látnok. És médium sem, mert a médium az aki a szellemekkel teremt kapcsolatot. De azért ne legyél szomorú.
2012. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lettél látnok, vagy ilyesmi.

Hozzá amúgy is több kell.

2012. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Faint válasza:
nem történt semmi "átváltozás" vagy ilyesmi.én amikor este elaludtam a gyűrűk ura 3. része végén,akkor azt álmodtam,hogy valami kopasz állatka leharapta az ujjam,pedig a filmben is ez volt.
2012. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!