Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik az a varázslat amelyikk...

Melyik az a varázslat amelyikkel meg lehet tudni hogy mit érez a másik?

Figyelt kérdés
Egyszer egy újságba olvastam róla, kellett hozzá egy piros gyertya, de a többit már nem tudom.

2012. jún. 17. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Van egy varázsszöveg, így hangzik:

- Elmondanád, hogy érzel? Persze ha nem vagyok indiszkrét.

2012. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Empátiának hívják a dolgot. És nem kell hozzá gyertya.
2012. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és konkrétabban mit kell csinálni a varázsszöveg elmondásán kívül?
2012. jún. 17. 12:44
 4/13 A kérdező kommentje:
egyébként úgy gondoltam hogy megtudni hogy mit érez a pasi? tetszem-e neki...
2012. jún. 17. 12:46
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Nos, valóban van egy remek varázslat erre a problémára, és tényleg kell hozzá egy piros gyertya.


A gyertyát ráteszed egy papírlapra úgy, hogy legalább 7 centire legyen a szélétől bármelyik irányban. Ezt a minimum hét centinyi helyet beszórod Knorr Grilles fűszerkeverékkel, és két kupak (amilyen épp van otthon) kecsapot nyomsz rá körkörösen. A kiszemeltedet elcsalod hozzátok, majd a fejét körbegörgeted a gyertya körül, amit előzetesen meggyújtottál, hogy az aromák belengjék a szobát. Közben a térdét rugdosod és ősi kelta jódlikiáltásokat hallatsz a szellemek kielégítése érdekében. Amikor ezzel megvagy, a hajára ráragadt kecsap mennyiségéből következtetsz a holnapi lottószámokra és a kristályfényenergiarezgéslélekharanggyémántvarázsrubinszeretetkrumpli árfolyamára a bostoni tőzsdén. Az eredményeket összeadod, majd az Azerbajdzsáni Titkos Próféciák harmadik könyvének negyedik táblázatából kinézed hozzá a megfelelő arckifejezést, amire rátekintesz a kiszemeltedre. A válasz egyértelmű lesz.


(mondjuk érdekes módon a "nem" és a "tökmindegy, haggyábékén és ne kerül többé a szemem elé te elmebeteg ribanc" válaszok döntő többségben fordultak elő eddig... de nyilván ki kell próbálni)

2012. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
LOL
2012. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Avada kedavra!
2012. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A beszéd nevű varázslattal. Varázsige: Mit érzel irántam? Nagyon fontos a varázslat végrehajtásakor hogy a célszemély jelen legyen és hallja ő is a varázsigét.
2012. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem tudom h miért kell hülyeségeket írni, ha nem tud valaki válaszolni akkor ne is írjon!!
2012. jún. 18. 09:46
 10/13 Antimod ***** válasza:
Telepátiával, ami nem varázslat. De nagyon rá kell tudni hangolódni a másikra, ami ismeretlen emberekkel, illetve képesség híján nagyon nehéz.
2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!