Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám én irányítani az...

Hogy tudnám én irányítani az álmomat?

Figyelt kérdés
Már két napja nagyon rosszat álmodok (sulival kapcsolatos), és komolyan, már úgy vagyok vele, hogy utálok aludni ez miatt.. lehet az álmot irányítani valahogy, hogy ne a suliról álmodjak? Nem gondolok sokat rá, főleg így nyáron, próbálom elfelejteni. :D Szóval arra lennék kíváncsi, hogy lehet egyáltalán ilyet, s ha igen, hogyan?
2012. jún. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Akarattal,és koncentrálással.
2012. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az álmaidat nem tudod irányítani normál esetben, és nem is kell.

Az alvás regenerálódás, az álmokban pedig feldolgozod a konfliktusaidat.

Nem piszkálj ehhez hozzá, ha megnyugszol, akkor az áloméleted is rendeződni fog.

2012. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Az álmodás maga nem pihentető hiszen a legaktívabb szakasza az alvásnak, a kipihentség érzéshez az NREM szakaszokban kell megfelelően aludni. Arra meg semmi sem utal, hogy tudatos álom közben nem dolgozná fel az agy az érzelmi és logikai gondokat, sőt.


Kérdező: Paul Tholey - Alkotó álom és Stephen LaBarge - Exploring the world of lucid dreaming című könyvéből tudsz tájékozódni.

2012. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma is sulival álmodtam, már kezd elegem lenni ebből. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 24. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a tudatos álom témakörnek. Itt gyak-on is sokan rákérdeztek már, és a google első találatai is remek választ adnak.
2012. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!