Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl ezen a...

Hogyan legyek túl ezen a félelem érzeten?

Figyelt kérdés
Félek a a régi szobámtól! 3 évig volt a saját szobám. De ahogy telt az idő egyre nyomottabb lettem ott. Mindig úgy éreztem az ablakból valaki néz. És furcsa hangokat hallottam esténként, Azóta a testvérem elköltözött itthonról és én átköltöztem az ő szobájába. De a félelmeim azóta se múltak el. Nem merek bemenni este egyáltalán. Nyomasztó érzése kap el ott. Mintha valaki figyelne. Nappal is csak úgy tudok bemenni ha az ajtót nyitva hagyom! És akkor is sietek ki, próbálok úrrá lenni ennek a félelemnek. Próbáltam már bemenni este hogy leküzdjem . De nem ment ! :S Éjszaka mindig úgy ropog az ajtó mintha valaki ki akarná nyitni. Az édesanyám néha ott szokott tv-zni. És a minap mondta nekem hogy ne nézzem butának de olyan érzése van néha mintha figyelné az ablakból. Ő nem tudta hogy én is ezt éreztem mikor még a szobám volt. ettől még jobban megrettentem :S hogyan tudnám ezt a félelem érzetet elnyomni magamban..valahogy túl kéne ezen lépnem de nem tudom hogyan tegyem...
2012. jún. 30. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt a helyzet, csak nem a hálóban ( bár ott, is mindig az üvegajtóra akasztott ruhákat embereknek láttam..szóval ez volt a WC vel.. elmúlt. Ne nézz ijesztő filmeket!
2012. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 éve nem múlt még el..
2012. jún. 30. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy vélem egy figyelő démon van a szobádban. Ez a démon nem árt fizikailag, csak a nézésével negatív energiát sugároz és így mentálisan megtörhetsz, ha nem vagy elég erős.Abból amit írtál úgy vélem te nem tudsz felülkerekedni rajta, pedig ha nem félnél eltávozna, mivel a démon a félelmedből táplálkozik. Azt tanácsolom sürgősen hívjatok ördögűzőt vagy tisztítót mert mentálisan könnyen összeroppanhatsz.Ez nem vicc!!

Tóth Jakab, démonológus

2012. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus, azért ezt a legutóbbit nehogy komolyan vedd!

Ezeket a gondolatokat egyszerűen el kell felejteni. Senki nem néz senkit az ablakból, ezek mesébe illő sztorik. A bajod abból van, hogy szorongasz rajta, még ide is beírsz, ahelyett hogy kimennél focizni az udvarra, és elfelejtenéd et.


A tévéből meg mindenhonnan mindenféle ezoterikus idiotizmusból ez folyik, hogy figyelnek, meg démonok, meg szellemek, meg mittudoménmi, és az ember már bemeséli magának. Tehát: számítógép, tévé kikapcs, nincs ott senki, irány ki az életbe! :)

2012. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó .... én a kérdésemben azt írtam ki hogy hogy most én félek a szellemektől a szobámba vagy ilyesmi ! pont ha elolvastad akkor rájönnél hogy épp nem értem mitől vannak és úrrá akarok lenni ezen mert tudom hogy nem lenne szabad félnem.. csak nem tudom hogyan tegyem vagy mi okozza.. a másik pedig 24 éves lányként furi lenne ha kimennék focizni a 10 en éves kisfiúkhoz ;) a második válaszoló pedig leírta ő mire gondol mint ahogy te is.. nem kell lenézni a másik nézeteit. Ha nem értesz vele egyet ne írj ide és ennyi... kívánom tiszta szívemből hogy neked sose legyen szorongásos félelem érzeted főleg ha nem tudod mi okozhatja.. nem vagyok bolond.. voltam már orvosnál is.. nem e egy elfojtott régi trauma miatt alakult ki e de ő csak arra ment hogy édesanyám bántanak és nem mentem többet mert ők a világ legjobb szülei.. így nem haladtam egyről a kettőre.. úgyhogy olvasd el rendesen a kérdésem és ne szólj meg másokat azért mert ők mást gondolnak... ha ő így látja akkor így látja.. mindenkinek szíve joga miben hisz ....
2012. júl. 2. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, én neked akartam segíteni, kösz hogy még le is szólsz... a focizást szimbolikusan értetem, a lényeg hogy ezeket a gondolatokat el kell felejteni.


Leírom Neked hosszabban, miért tartom károsnak, hogy az előttem szóló démonokkal ijesztget. Voltak már ezen a fórumon is egy páran, akik leírták, hogy azért nem jó ezekben hinni (amellett hogy nem igazán léteznek...), mert előbb-utóbb már minden jelenségbe mindent belemagyaráz az ember, és az egész élete egy menekülés lesz. Jaj, ott ezt éreztem, biztos figyelnek. Jaj, itt ez történt, ez biztos valami paranormális. Jaj, ez meg valami földöntúli. Arról nem beszélve, hogy addig hajszolnak, míg a végén még fizetsz is valami sarlatánnak, aki ördögűzést meg efféléket kínál, ami persze nem létezik, és abból a pénzből egy hétvégére elutazhattál volna ezt a sok sok félelmet elfelejteni


Ezeket egyszer s mindenkorra el kell felejteni. Nekem soha nincs ilyen érzésem, a barátaimnak se, az ismerőseimnek se, vígan éljük az életünket mindenféle belemagyarázás nélkül. A Te ajtód recsegésének is van magyarázata, lehet hogy csak öreg a fa, hogy úgy érzed figyelnek, azt csak a félelmed diktálja, satöbbi satöbbi. Tárd ki a világra az ablakodat és felejtsd el ezeket a dolgokat!

2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem is a Figyelő keseríti meg az életed. Tudom, nehéz, de ne félj tőle és próbálj meg nem foglalkozni vele, tereld el a figyelmedet róla. Rajtam is volt egy ilyen démon még fiatalabb koromban. Emlékszem, hogy beletelt vagy egy fél órába elaludnom, sőt nagyon sokszor keltem fel éjszakánként is. Az idő múlásával szerencsére leakadt rólam, mert már nem nagyon zavart. Viszont azt soha ne felejtsd el, hogy a démonok a félelmeidből táplálkoznak!
2013. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!