Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés
Szerintem meg akar engem őríteni, mert már szinte minden este hallom ahogy valaki járkál az emeleti lépcsőn föl le. Amikor először hallottam pontosan 3 hete azt hittem hogy a bnőm kelt fel és szórakozik. De nem láttam semmit. A következő éjszaka is hallottam, hogy valaki járkál a lépcsőn, most is kimentem de nem láttam most sem senkit. Amikor visszamentem, hallottam hogy lent valami eltört. Csak én voltam a házban és a barátnőm. Lementem és megnéztem hogy mi volt az és a szüleim szobájában lévő tükör darabokban hevert. Föltakarítottam és visszamentem, elaludtam, majd olyan fél egykor megint felkeltem, mert kopogást hallottam majd hirtelen hideg lett, de egyben izzadtam is. Fölkapcsoltam a villanyt de levágodott evvel egy időben a kopogás és a hideg is megyszűnt. Most már nagyon idegesít. Úgyhogy légyszi aki tud segítsen. Ez komoly!

#szellem #van a házban?
2012. jún. 27. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

elképzelhető, hogy a köztes térben ittmaradt szellemmel van dolgod. Hivj egy szakértőt, aki továbbküldi őt a köztes térből a fénybe.../Ez nem vicc, ez komoly.!!!! /persze óvatos légy a szakértővel kapcsolatban sok a kókler, elkérhetnek egy rakás pénzt a semmiért. Pl. egy REIKIS mester is szakértő lehet, terembehangolással elküldheti a szellemet.

sok sikert!

2012. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"valaki járkál az emeleti lépcsőn föl le"

rendes lépéseket hallasz vagy recsegéseket?ha recsegést akkor megnyugodhatsz mert ezt a hőmérséklet változás is okozhatja,szinte minden házban van ilyen.Nálunk például olyan mintha valaki a padláson járkálna néha.Kopogást én is hallok néha de általában csak 1szer vagy 2szer hetenként.Mi ha este a függönyre nézzünk olyan mintha alakok lennének rajta.Mostanában olyan mintha női alakok lennének rajta régen mindig 1 tisztán kivehető férfialak volt és nincs is a házunk előtt fa vagy ilyesmi.Ezen kívül a tv be vagy ki szokott kapcsolódni pedig ez nem olyan tv amit belehet állítani hogy mikor kapcsoljon ki vagy be.Ha nem igazán tudsz más hová menni akkor hozzá kell szokni,ha úgy érzed egyre inkább rosszabb lesz a helyzet(tevékenyebb,romboló)akkor nem ártana elköltözni(csak ne ragadjon rád mert akkor képes követni másik házba állítólag)

2012. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 2xSü ***** válasza:

Érdemes lenne felvenni a hangokat, esetleg videót készíteni. Ezek alapján sokkal jobban és objektívebben lehetne látni, hogy mi van.


Az embert hajlamosak a saját érzékszervei becsapni, hajlamos kiegészíteni az érzékszervekből származó információt úgy, hogy az értelmezhető legyen. Ha meg lehet objektíven örökíteni a dolgot, akkor az alapján lehet, hogy tudunk adni valamilyen tudományos szempontból is értékelhető magyarázatot.


Ha meg nem, akkor meg jó dokumentálása lesz valamilyen megmagyarázhatatlan jelenségnek.

2012. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én inkább ezt lépéseknek mondanám nem recsegésnek, Ma este át hívom a barátnőm és megpróbálom felvenni ezeket a bizonyos hangokat!most nagyon betojtam:(:S És a szakértő mit csinál, megszenteli a házat?
2012. jún. 27. 13:12
 5/23 anonim válasza:
nem a szakértő nem megszenteli a házat, hanem elküldi a szellemet, leirtam hogy elküldi az ittragadt szellemet a köztes térből, ugy mondják elküldi őt a fénybe, és akkor megszünik a szellemjárás nálad.
2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben kőszönöm válaszát, mindenkinek!!!
2012. jún. 27. 15:28
 7/23 torii válasza:
szerintem csak keres valamit ami az ővé abban a lakásban én is szelemmet láttam
2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most már nem hallok lépéseket a lépcsőn, de még mindig történnek furcsa dolgok a házban Pl:az egyik szobában égett a villany, ezért a szemközti ajtót megvilágította. Nem tudom miért de oda néztem, és egy sötétszürke maszlagot láttam ahogy belép az ajtón. Egy méterre volt tőlem az ajtó és teljesen megdermedtem. Álltam vagy öt másodpercig, hogy eldönsem, hogy utána menjek-e vagy ne. Végül elfutottam.Mi ez????? Hívtam szakértőt de semmi értelme nem volt, szóval nem tudom mit tegyek mert a szüleim nem akarnak elköltözni, nem hisznek nekem ugy h nincs más választásom mint hogy a barátnőmhöz költözök.
2012. júl. 2. 12:07
 9/23 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező,nem vagyok szellem szakértő!Egyet viszont tudok!Az hogy a tükör leesik vagy összetörik,úgy hogy semmi külső hatás nem érte,általában nagyon rossz ómen.Közeli halálozás várható a családotokban.Született mostanában gyermek a családban,vagy esetleg terhes valaki?!
2012. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen terhes az egyik rokonom,:O most azt akarod mondani hogy ezek démonok? eléggé berezeltem mi van, ha meg akarnak ölni??? eddig sosem hittem a Természetfeletti erőkben. Mit tanácsolsz mit csináljak, hívjunk ördög űzött? vagy olvassam fel a bibliát? , de lehet hogy már nincsenek itt mert Pl. tegnap nem történt semmilyen paranormális jelenség.!!!!
2012. júl. 4. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!