Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te a lent felsoroltak közül...

Te a lent felsoroltak közül mi lennél a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Zombi, démon, jó szellem, gonosz szellem, maga a sátán, jeti, barátságos ufo, ellenséges ufo, csupakabra, boszorkány, jós, vérfarkas, alien, dinoszaurusz


Ezek közül csak egyet lehet választani és indokold meg miért szeretnél az lenni?

Esetleg ha más szeretnél lenni amit nem soroltam fel, akkor azt is írhatod!



2012. júl. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ki a halál akarna zombi lenni? Így is az emberi lakosság már háromnegyede az, majd a f!szt!

Amúgy én Satan vagyok.

2012. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Zombi szeretnék lenni mert akkor csak a virágoktól kellene félnem...
2012. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim válasza:
Én leginkább jó szellem lennék, mert nem tartom magam rossznak, és elég érdekesen is hangzik.
2012. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
Vámpír. Az örök ifjúság nem hangzik rosszul.
2012. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 sl zoli ***** válasza:
Én az lennék, aki most vagyok. Egy végtelen, soha el nem múló, szabad szellem, aki felvett egy ruhát, vagyis fizikai testet pár évtizedre, hogy játsszon itt lent kicsit a fizikai világban.
2012. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 Zsizsik666 ***** válasza:

Jó boszorkánynak is lenni, habár rossz oldala is rengeteg van. Elégedett vagyok, de inkább választom a vérnarancsot, mert azt senki sem írta, és az is kell.

Nemtudom miért, talán mert mindenkit megharapnék teliholdkor és mindenki vérnarancs lenne, olyan hozzám illő kedvességből, szeretetből tenném.

2012. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

Olyan boszorkány szeretnék lenni, mint Sabrina a sorozatban. Normális életet is élhet, lényegében nem üldözik, vidám túlvilág, szinte mindent el lehet érni varázslattal, porszívóval repül..

+ beszélő macska, és a végén tengerbiológus boszorkányként sem lehet rossz..

2012. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Svájci Loúkolbászember


László jósnő xenofób enitásszakértő

2012. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

Én önmagam szeretnék lenni, bár vagyok is, tehát önmagam maradni.


...esetleg a Rockefeller dinasztia hóhérja...

na jó, utóbbival csak vicceltem. ;) Mindenesetre nekik szép fényes lehet, és enyhén szólva torz személyiségre -pl. kisebbségi komplexussal kevert pszichopátiára- utal, hogy erre vágynak szüntelenül...


Valójában ellenzem a gyilkosságokat, kivégzéseket.

2012. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

...de tudod mit? ;-) Az előzőre reagálva ("László jósnő") idézem a klasszikusokat ;) :


A zenbuddhista televízió férfibemondónője vagyok. Magasságom 170 centiméter uszkve. Mélységem: putty!puty-putty!


;-)

2012. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!