Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mégis hogy lehet?

Ez mégis hogy lehet?

Figyelt kérdés
egyik tanárom mondta, ha lefekvés előtt nézem az órámat és egy bizonyos időpontra koncentrálok hogy mikor akarok felkelni, akkor fogok felkelni. nem hittem el, de kipróbáltam. nagyon csodálkoztam mert másodpercre pontosan akkor keltem fel hirtelen, amelyik időpontra koncentráltam előző este.
2012. júl. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindenkinél működik, de például én is, amikor beállítottam az órámat ébresztőre, majdnem mindig előtte kicsivel ébredtem, mert utálok felriadni. Azt hiszem hogy a tudatalatti az, ami ilyenkor ébreszti az embert, mert ugye az éber tudat alszik, a tudattalan pedig aktív alvás alatt. A tudatos időérzékelés elég szubjektív így arra ezt nem lehetne rábízni, de valószínű hogy a tudat alatti belső órája halál pontos. Ha nem vagy nagyon kimerülve, akkor így egész jól lehet óra nélkül ébredni. Ez afféle önszuggesztió.
2012. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ez normális, ugye?
2012. júl. 15. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Önszuggeszció. Müködik ha elhiszed, hogy fog.
2012. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc, ez csak sima agykontrol... Én 5 éve így kelek. Amúgy nem kell az órát nézni, elég ha elképzelsz egyet magadban.
2012. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy cucc, de attól még hasznos, és érdekes, mert sok más lehetőséget is felvet, nemcsak az időben kelés lehetőségét. Ez az elmének még egy feltérképezetlen területe, amit nem nagyon tudnak rendesen kutatni, de kénytelenek tényként elkönyvelni. Tehát mégiscsak nagy cucc. Ugyanezzel a programozási módszerrel akár meg is gyógyíthatod magad bizonyos betegségekből, de legalábbis meggyorsíthatod a betegség lefutását. Hasznos, nem? De rengeteg más lehetőséget is rejt a dolog. Az agykontroll az egyik módszer ennek az irányítás alá vonására. De ha elég erős az akaratod, és a koncentrációd is legalább átlagos szintű, akkor nagyon hasznos dolgokat tudsz így kihozni magadból.
2012. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:

Nekem ez speciel beépített, soha nem volt gondom az ébredéssel, ha nem voltam iszonyú fáradt. Teljesen normális, örülj ennek az adottságnak.

Nálam nagyon gyakori, hogy egy-két perccel az ébresztőóra előtt ébredek, vagy csak éppen annyi időm van, hogy odanyúljak "elnyomni".

2012. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi extra nincs, egyszerűen van időérzéked. Nálam is volt múltkor, hogy hajnali 2-kor akartam kelni, 1:55-re állítottam az ébresztőt. Nem ébresztett, valamit rosszul csináltam, de úgy 3 körül felkeltem automatikusan.
2012. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!