Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelem téma de mégis az...

Szerelem téma de mégis az ezotériával kötném össze, ez tényleg átlagos vízöntő-vízöntő kapcsolat?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok vízöntő. Szerelmes vagyok egy 24 éves fiúba szintén vízöntő. Elmondtam a fiúnak mit érzek iránta, mondta hogy ő sem közömbös irántam, nagyon megörültem:))


Viszont. Ez a fiú senkiben se bízik meg,a lányok mindig csak kihasználták, átverték és tönkretették lelkileg. Szerintem érthető is miért nem bizik a lányokban.Nem tudja eldönteni , hogy szeretne-e kapcsolatot vagy sem időt kért igazából hogy majd kialakul jobban a kapcsolatunk , hisz eddig nagyon jó barátok vagyunk.Közben kiderült hogy vagy még 2-3 lány aki még szóbajöhet nála, vagyis csak úgy tetszik neki. Fura. Kitartást kér tőlem, ám általánosít, hogy a lányok nem tudnak rá várni sohasem idő előtt lelépnek, viszont nem fogja fel hogy én ennél különb vagyok:( még mindig várok, ez megy 2 hónapja bár lelkileg kicsit már kivagyok..na jó nagyon kivagyok,sírok miatta,rossz kedvem van stb. SZeretem ezt a drága férfiút és bizonyitani szeretnék neki, űm sokan mondták h ne csináléjak magamból hülyét. Én bízok abban hogy ez a kapcsolat létrejöhet, de szeretném mások véleményét is kikérni, akik így hisznek ezekben a csillagjegyekben!Tényleg ilyen nehéz egy vízöntő-vízöntő kapcsolat?



Bocsi hogy hosszúra sikerült, nagyon köszönöm aki válaszol nekem!:)


2012. febr. 19. 21:50
 1/8 étoile et lune ***** válasza:
100%
Szerintem furán teszed fel a kérdést, semmi lényegiség nincs abban, hogy ugyanaz a csillagjegyetek, ha egyszer két külön ember vagytok. A helyedben közölném vele, hogy ,,figyelj, nekem kellesz és kész, próbáljuk meg. Nem a kezedet kérem meg, csak hogy bebizonyíthassam, hogy igenis különb vagyok az előző nőidnél." Ha erre megint türelemre int, köszönj el tőle, ne válogasson már itt 4-5 csaj közül, amiben Te is benne vagy, mert ez már súrolja a megalázást...
2012. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, mit akarsz, a srác nem tudja, mit akar. Ez tehát nem a csillagjegyeteken múlik. Nagyon rossz azt olvasnom, hogy bizonyítani akarsz neki. Ha te tudod, hogy jó nő vagy, hűséges, tisztességes, türelmes alkat, akkor két kézzel kéne kapnia utánad a pasiknak. Aki nem ezt teszi, az bolond. Nem szorul bizonyításra az, hogy milyen vagy. A csillagok állása tendenciákat mutathat, de az emberi döntéseket nem bírálja felül. Ez a drága férfiú panaszkodni szeret, mert azt könnyű. Kiprovokálja, hogy otthagyják a lehetetlenül hosszú várakoztatásával. Nem hiszem, hogy mostanában ebből életképes kapcsolat lehetne.
2012. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek tökéletesen igaza van, bevallom. Annyiszor gondoltam már arra hogy feladom mert ennek nincs értelme, de azzal magamban azt érném el h szembemegyek magammal és az érzéseimmel, ezeket hazudtolom meg. Tehát bennem van folyamatosa az h nem szabad feladnom:S Nem tudom milesz ebből.
2012. febr. 19. 22:09
 4/8 étoile et lune ***** válasza:
100%
Nekem is ez jött le amúgy, hogy szereti magát sajnáltatni, ebben leli örömét. Szerintem kicsit vegyél vissza, tünedezz el, ha kellesz neki, keresni fog, szól, hogy hiányol. De amúgy meg csak a hiúságát táplálja veled meg a többi várakozóval.
2012. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jobban belegondolva 3. válaszolónak is áááá igaza van.... vízöntő fiúk tényle gilyne kegyetlenek?
2012. febr. 20. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
vagyis jobban belegondolva nem is a vizöntők, hanem maga ez a srác
2012. febr. 20. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
etet a szentem, felejtős
2012. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vízöntő-vízöntő párkapcsolatom nem jött be! Mint két nyugdíjas éldegéltünk egymás mellett.

Most az oroszlán-vízöntő sokkal sokkal jobb :)

2012. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!