Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beszélhetnék valakivel aki...

Beszélhetnék valakivel aki hisz a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
Ha hiszünk benne, ha nem, működik, de jobb lenne olyannal beszélni aki tud is róla. :D

2012. jún. 24. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélhetsz :)
2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár a megfoglamazásod nem jó, mert a vonzás törvényében nem hinni kell, hanem tapasztalni.


A gravitációban sem hinni kell még is működik.

2012. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ott van a kérdés alatt, hogy ha hiszünk benne, ha nem, működik.. :)
2012. jún. 24. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat kifelejtettem, hogy a címben gondolok a javításra. :D
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, írjál üzenetet, ha godnolod. És ott van Balogh Béla, You tube-n is megtalálod sok előadását, és még a "A tudatalatti tízparancsolata" c. könyvében olvashatsz róla. A könyvhöz egy CD is van, (ezért elég drága) és azt hallgatva, megerősítheted magad ebben a gondolkodásban.
2012. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A tudatalatti tízparancsolata" c. könyvében olvashatsz róla. A könyvhöz egy CD is van, (ezért elég drága)


Komolyan mondom, akkor jössz ki a legolcsóbban, ha megmondod neki, h szereted. És ennek nagyobb valószínűséggel lesz eredménye is.

2012. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem vagy a youtube-on egy videóm. Pozitív megerősítésekkel.


http://www.youtube.com/watch?v=VU0WihCW1sE


A vonzás törvénye akkor működik, ha a változás a javadat szolgálja. Ha a tudatalattidban ellentétes hajtóerők vannak, a változás megreked. Ezeket fel kell tárni.


mik lehetnek ezek?

-önbizalom hiány, kudarctól való félelem, görcsösség, szülői minták követése stb.


Tudok segíteni, lelki blokkok oldásával foglalkozom.

2012. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 hónapja alkalmazom a vonzás törvényét, mivel egy nehéz időszakon vagyok túl és kellett valami, amit segít.

Az egyetemen csak egy nagyon nehéz tantárgyam maradt, ami miatt tavaly nem tudtam államvizsgázni. Rengetegszer megbuktam a tárgyból, és éreztem, hogy nagyon kevés vagyok hozzá. Azonban a vonzás gyakorlásával még magam sem tudom, hogy de sikerült teljesíteni. Folyamatosan láttam a magam előtt, hogy sikerült, és így is lett. Mehettem államvizsgára, ami konkrétan nem vonzottam tételt, csak annyit kértem, hogy jók legyenek. Két tételt kellett húzni, és a legjobbakat kihúztam, pedig voltak nagyon durvák is. 5öst kaptam. Ezután jött a munkakeresés.... Egy vidéki kisvárosban élek, ahol egyszerűen nincs normális munka, a fizetések meg nagyon alcsonyak, nem egy pesti színvonl.... Sok korábban végzett csoporttársam, már fél-1 éve keres munkát, és nem járnak szerencsével. Ekkor is a vonzáshoz nyúltam, és 2 héttel az államvizsgám után megtaláltam kicsiny településem legjobb munkáját, ami illeszkedik a végzettségemhez is. Szeretem a helyet, az embereket, a főnököm, nagyon motivált vagyok. A fizetésem nagyon jó, mivel eléri a havi nettó 150.000 Ft-ot, ami nálunk magas fizetésnek minősül. Igaz még csak most kezdtem a munkát, de látom, hogy van előrelépési lehetőség, és azon fogok dolgozni 1000-rel, hogy elérjem és nagyon jó legyek a szakmámban. Most újabb céljaim vannak, szeretnék egy saját lakást, amelyhez ismét a vonzás törvényét hívom, és tudom hogy sikerülni is fog!!! :)

2012. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!