Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló?...

Történt már valakivel hasonló? Alvási paralízis közben (bénultság) felülről láttam magam. Tovább lent.

Figyelt kérdés

Néha alvási paralízisem van, egyszer előfordult az, hogy felülről láttam magam. Olyan érzés volt mint hogyha kiléptem volna a testemből. Lehet, hogy máskor is előfordult, azt nem tudom. De erre tisztán emlékszem, mintha csak tegnap lett volna.

Egy ismerősömmel beszéltem erről, azt mondta, hogy szerinte ez nagy dolog és hogy ez valahogy bennem maradt (a képesség, hogy erre képes vagyok ,,néhanapján,,).


Volt már valakinek hasonló élménye? Leírná?


Kérem azokat akik hül*ének néznek vagy netán kételednének a dologban, tegyék magukat máshol hasznossá.


2012. júl. 22. 17:02
 1/5 Lilith1994 ***** válasza:

igen történt.


Elég kellemetlen volt, és csak úgy tudtam felébredni hogy teljesen le nyugtattam magam. Az volt, hogy láttam magam körül mindent., magamat a TV-t..hogy mi ment benne stb.

2012. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

másféle paralizisem volt legalábbis ezt mondtàk rá

tesóm kék szellemnek nézett ki az ágyam lábánál és azt mondta hogy igen

az ovistársaim árnyékkènt közeledtek hozzám

2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Velem is történt már alvási bénultság, de még odáig nem jutottam hogy felűről lássam magamat, próbálok belőle minél hamarabb kijönni. Eddig pontosan négyszer éltem át ilyet, és mostanában elég ritkán esik meg, hála istennek. De én a legelején teljesen le sokkolódtam, ezek után szinte mindig remegni szoktam, (még ha beszélek is róla) mit ne mondjak eléggé ijesztő érzés. Nálam ez úgy szokott történni hogy a paralízis közben ugye nem tudok mozogni, bár azt írják hogy a szem tud de én nem tudom kinyitni ahányszor csak próbálkoztam, eddig nekem mindig úgy sikerült ki jönnöm ebből az állapotból hogy nagyon erősen próbáltam kinyitni a számat, akár többször is meg kell próbálnom, aztán hirtelen kiadtam egy hangot és így elmúlt az egész. Utána csak nézek magam elé az ágyban némán bambulva pár percig aztán megpróbálom nyugtatni magam. (én tapasztaltam már alvás előtt és után is sajnos)

16L

2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy testen kívüli élmény.Néha megesik.
2013. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Velem is fordult már elő hasonló többször is.Életem során tízszer kb,bár nem számoltam.

Ijesztő dolog kicsit.

Volt mikor beparáztam tőle nagyon,de volt mikor nyugodt maradtam.Egyébként olvastam már erről,valószínűleg van köze a lélek dolgokhoz is.Hallottam már olyat is,hogy elvileg a gonosz hajol oda feléd és akar valamit,de küzdeni kell ellene,mármint nem szabad bepánikolni az a lényeg.

Mostanában utóbbi 1 évben velem nem fordult elő ez az esemény.

2014. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!