Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Komolyan hülye vagyok vagy...

Komolyan hülye vagyok vagy tényleg van itt valaki?

Figyelt kérdés
Most itt fekszek az ágyon mindenki itthon van és alszik nagyon szomjas voltam ezért le mentem a konyhába vak sötét volt (nagyon parázós vagyok) így is rohadtul féltem le menn de le mentem és láttam hogy a nappaliban valaki el ment egyből fel rohantam és be mentem apa mellé (vele élek egyedül)fel is keltetem hogy van lent valaki le ment de ő nem látot senkit de még minig nem ittam ezért megkértem hogy jöjjön le velem le is jött..de mondta hogy nagyon fáradt fel megy aludni mikor elindult én akkor akartam le kapcsolni a lámpát akkor megint látam valami feketét. Nagyon megilyedtem de apának nem szóltam spuriztam fel a lépcsőn és a szobám és apa szobálya között van egy galléria és az kicsit hosszú nagyon siettem a tesóm nincs itthon a szobálya a szobám melelt van és ott megint látam azt a fekete alakot nagyon félek segítsetek!
2012. júl. 23. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ott volt, és ellopta a gépedről a jé betűt.
2012. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem sokat segített -.-"
2012. júl. 23. 00:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem is segíteni ment. (.)(.)
2012. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
ezt mi honnan tudjuk????,
2012. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Szeritnem csak képzelődzs ! én is nagyon parázok a sötétbe meg ha egyedül vagyok otthon . többször is amikor egyedül voltam otthon ugy hallotam mintha lennne valaki velem a házba . de csk beképzelek mindent hidd el hogy te is ! :/ :)
2012. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
remélem...hogy csak képzelődtem..:/
2012. júl. 23. 01:10
 7/22 patkánylábú válasza:
b*zd meg most tudod hogy megijesztettél?!
2012. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem innod kéne, a szem kiszáradása okozhat látászavarokat, főleg sötétben.


Ha lett volna ott valami, akkor hallanod is kellett volna, nem gondolod?

2012. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
lent ahogy látam szőnyegen ment és fent csak egy pillanatra látam ugy hogy nem hiszem mivel olyan a padlo fent hogy nem nyikorgós..:S
2012. júl. 23. 01:18
 10/22 A kérdező kommentje:
egy órája ittam mielött megint szomjas lettem volna nem hiszem hogy enyitől már halucinálok..
2012. júl. 23. 01:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!