Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura, hogy...

Szerintetek is fura, hogy ilyenek történnek velem?

Figyelt kérdés

a barátaim szerint mindigid titokzatos és fura voltam néha. Gyakran álmodok olyanokat amik végül megtörtének (pl. anyukám eltört egy tányért,megtörtént.)Folyton úgy érzem este hogy valaki figyel engem és sötét árnyakat látok elmenni melletem ha meghallok egy ijjesztő hangzású dalt akkor magam is ijjesztően és bizzarul kezdek el viselkedni.mindig is érdekelt az ezotéria.sokat álmodozom

és halak a csillagjegyem úgyhogy az álmodozás nem fura de a többi az már sokkal inkább.az árnyakat pedig nappal is látom

mostmár én is furának érzem magam ,kérlek segítsetek!!!!!



2012. júl. 23. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

"ha meghallok egy ijjesztő hangzású dalt akkor magam is ijjesztően és bizzarul kezdek el viselkedni."


na ez így délutánra betette a kaput nálam...

2012. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha a helyesírási hibákra gondolsz akkor bocs de ebből mindig négyes voltam
2012. júl. 23. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én meg hármas voltam nyelvtanból, mégis tudok helyesen írni. (Alap dolog például, hogy a mondatokat nagybetűvel kezdjük. Mindig. Nem csak hébe-hóba, amikor úgy tartja a kedvünk.)

Na de hogy a kérdéshez is hozzászóljak. Az emberi elme igen érdekes, és az ember nagy szakértője annak, hogy önmagát becsapja. Én is hiszek ilyen dolgokban, ugyanakkor a legtöbb esetben nincs semmi természetfeletti, csak az agyunk csap be.

2012. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberi tudat teremtő erővel bír. Nos, mivel árnyakat látsz, egy kérdés akad, ha ott vannak mit váltanak ki belőled? Félelem, vagy semleges? Ha látod őket nyugodj meg és összpontosíts arra, hogy nincsenek is ott, ha mégis ott vannak, nem te kreáltad őket magad köré.

Mivel egy jós képességed van, ami aktív, ezzel felhívtad a figyelmed pár nem kívánatos személyre a környezeted közelében. Sok sikert!:D

2012. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yossarian44 ***** válasza:
53%

4-es helyesírás úgy, hogy elkövetsz ilyet, hogy "ijjesztő"?


Hova zuhant a közoktatás?

2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyátok már szegenyt ha ti a másik helyes irását fikázni jötek akor ne vállaszoljatok jo töletek szar a nep nem töled kerdezö a válaszolk nak szol ja is nugi ez nem jelent semit ez csak egybe eses érted mire cselélzok arra hogy ez veletlen
2012. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetek ilyen köcsögök oda irta helyes irást ne nezétek
2012. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yossarian44 ***** válasza:
7-es én se tudom, hogy lehetsz ilyen köcsögök...
2012. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!