Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet ez hülyén fog hangzani...

Lehet ez hülyén fog hangzani és kinevettek, de egyre furább dolgok történnek velem. Valaki segítene dűlőre jutni vele?

Figyelt kérdés
Elsőnek azzal kezdődött még 1-2 éve, hogy úgy éreztem, folyton követnek engem, de csak a házunkban! Szinte bármelyik szobában voltam, azt éreztem, hogy valaki/valami figyel. Aztán pár hónapja már rendszeres az áramingadozás is a házunkban. De nem úgy, hogy minden egyes szobában, csak amelyikben éppen elfoglalom magam. Egyszer pl. olyan is volt, hogy a szobámban voltam és megálltam a lámpa alatt, mire elkezdett sercegni. Aztán arrébb mentem, lefeküdtem az ágyamra. Akkor abbamaradt. Pár percre rá megint alá álltam, és a villanykörte hol pislákolt, hol kihunyt. Aztán nem kellett sok, és kiégett. Elsőnek én is úgy gondoltam, hogy puszta véletlen volt, és égőt kell cserélni, de nem tettem meg, hagytam úgy mert 3 égős lámpa. Csakhogy aztán hoppá 2 napra rá jobb volt, mint új korában (hozzáteszem azóta is ontja a fényt)! Mostanában pedig fura zörejek, kaparászások meg hangok vannak a szobámban. Néha olyan mintha valaki lihegne (mielőtt valakinek viccelni támadna kedve: egyedül alszom a szobámban és nem vagyok asztmás! ) Mindig más történik, de múlt éjjel is megtörtént, hogy kattogott össze-vissza minden az asztalom körül. Anya persze hőtágulást mond csak rá, de azért órák hosszat ez tart, hogy a számítógépem lehűljön? Aztán mikor ma felkeltem (kb 10 órát aludtam) még rosszabbul éreztem magam, mint lefekvés előtt. Olyan volt, mintha az összes energiámat elszívták volna. Én amúgy úgy félig-meddig hiszek az ilyenekben. De létezik, hogy ennyi mindent beképzelek magamnak? :S
2011. júl. 8. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
kolbász
2011. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Won ***** válasza:
Létezhet, de nem biztos. A legjobb, ha tudatosítod, hogy tényleg nem igazi és akkor leht, hogy elmúlik.
2011. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 emlya ***** válasza:
Félelmetes, velem is volt ilyen, de aztán csináltak egy szeánszot hozzáértők é mintha kő esett volna le rólam (lehet csak a sok sírástól könnyebbültem meg), de azóta szerencsére elmúlt. De persze lehet ezt is csak beképzeltem. Mindenesetre próbálj Te is szeánszot csináltatni.
2011. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik unokatesómnál is végrehajtottak még régebben szelleműzést. De én úgy tudtam, hogy csak az olyan házakban vannak szellemek, ahol meghalt valaki. Szóval lehet, tényleg csak képzelődöm, de akkor is utálom ezt a hülye érzést, na meg az estéket...
2011. júl. 8. 23:55
 5/13 Won ***** válasza:
Egy olyan szellem is hozzádcsapódhatott, amely nem ott halt meg. Vagy a sok negatív gondolat létrehozott egy elementált. Te vagy a főnök, ne félj, határozottan küld el.
2011. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a kaparászásra a magyarázat:egér van a házban,a kattogás:a radiátor nekem is szokott kiadni ilyen kattogó hangot
2011. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló: csakhogy a radiátor a fejem mellett van, és az nem szokott :D Ha pedig egér lenne nálunk, ez elég gázos lenne, már csak higiéniai szempontból is. Rögtön nem mernék a szobámban aludni xD De 5 macska mellett nemhogy egerek nem lehetnek a házunkban, mert elkapják őket, de még a galambokat is simán kinyírják a kis vadászaim :P
2011. júl. 9. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
A macskák nem szoktak furán viselkedni? Pl néznek egy pontba, vagy követnek valamit ami nincs is ott, vagy elkezdenek sziszegni, nyávogni csak úgy, vagy egyszer csak ijettében felugrik a szekrény tetejére, stb.
2011. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és szellemet bárhonnan össze szedhetsz attól függetlenül hogy az adott helyen meghalt-e valaki.
2011. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb bent volt az egyik, akkor leült kint a folyosón és folyton a tesómék szobája fele tekintett, nem is mozdította el a fejét. Mikor meg hívtam, hogy hagy simogassam meg, nem jött, csak a fülével sunyt egy kicsit. Nem túl gyakran engedem be őket, mert akkor beszoknának...
2011. júl. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!