Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megállt a faliórám éjjel 11...

Megállt a faliórám éjjel 11 óra 8 perc körül. Előző éjszaka becsukódott magától a szekrényajtóm, ami mindig nyitva van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Felkapcsolódott a villany is apukám szobájában. Mi a fene van?

Az órámról bővebben: Kivettem az elemet, visszatettem, az óra elindult visszafelé. Utána egyet előre, egyet vissza. Végül úgy láttam beindult, de megint megállt(ez hajnal fél 4 körül volt). Kivettem az elemet, és visszatettem a falra.

Mik ezek? Ezotériások, ti biztosan tudtok erre válaszolni. Nem vagyok babonás(tudom, mit jelent az óra megállása).

Valaki segítsen, mert idegesít. Köszi előre is.



#megáll az óra
2012. júl. 31. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az órában lemerült az elem, akkor furcsa dolgokat tud csinálni. A miénk például hol felgyorsul, hol lelassul, innen tudjuk, hogy elemcsere kell.

A szekrényajtót becsapta a szél, apukád felébredt a hangra, és felkapcsolta a villanyt.

2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kósza démon van nálatok. Ez a démon ártalmatlan, csak szeret a tárgyakkal szórakozni. Ha zavar hívj ördögűzőt.

Tóth Jakab, démonológus.

2012. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hívd a szellemvadászokat.Egyértelmű paranormális jelenség.
2012. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A dolgot eltérő időben történtek... :D
2012. júl. 31. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rohant az idő h becsapta a szekrényt
2012. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó ez k*rvajó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD szakadok :DDDDDD
2012. júl. 31. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha démon van nálatok próbálj meg haverkodni vele, lehet jó fej mint Dante.
2012. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Állj le az LSD-vel. xD
2012. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha tudnád mik az LSD hatásai, ezt nem írtad volna le. :) ha meg csak poénkodni akartál, akkor közlöm, nem vagy vicces :)
2012. aug. 8. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen történnek,nem paranormális jelenség.Egyébként a szellemek nem léteznek.A TV-ben lévők meg Photoshop-pal készülnek.
2012. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!