Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel éjszaka több...

Miért ébred fel éjszaka több alkalommal egy éves kislányom? Javaslat?

Figyelt kérdés

Napirend:

- 6-kor kb. 80 ml táp...

- 8-kor megeszi a másik felét

- alvás kb. 1 óra

- 10-11 körül tízórai: fél szelet kenyér, felvágott, paradicsom vagy gyümölcs

- alvás kb. egy, másfél óra de ez vmikor ebéd után van

- 13 körül - ebéd /fél adag/

- 14:00-14:30 táp

- 16:30 - uzsi - felvágott, kenyér, paradicsom vagy gyümölcs, vagy tejberizspép vagy a délről maradt ebéd másik fele.. általában végigpróbálgatok mindent, mire sikerül olyat adni, amit megeszik

- játék odakint, séta, homokozó, hinta, stb.

- 17:30 - fürcsi

- 19:30 - táp

-20:00 alvás


- 24:00-01:00 - éhes... fél adag táp

próbáltam vizet adni, de akkor fél óránként kel utána


-03:00 - sírva ébred, és csak akkor hagyja abba, ha beteszem magunk közé... hihetetlen huncut, mert ahogy átviszem a mi szobánkba, vigyorog...

de ha nem teszem, nem hagyja abba a sírást, én meg nem akarom hagyni, hogy sírjon


Próbáltam az evési szokásain módosítani... de hiába várok több időt, csak nyűgös és hisztis lesz, és akkor sem eszik többet


Ez így normális???

Javaslat???



2012. júl. 30. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
vacsora? hol marad csak tápit kap? az nagyon kevés
2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18 órakkor vacsora fürcsi és meleg tápszer , tej

igy kellene kiprobálni

2012. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs, kifelejtettem!

18:30-kor vacsorázik! és 19:30-kor már éhes, de csak kb. 100 ml tápot kap, kakaóval.

2012. júl. 30. 19:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Már nem is készítek 210-et csak 180-at, azt is mindig otthagyja.

Vacsorára általában vagy gesztenyepürét csirkehússal, vagy tejbegrízt kap. Ha nem evett az nap kenyeret, akkor azt felvágottal.

Mivel már 20:00-kor csucsu, így előtte még kér enni, de csak keveset eszik belőle. Azért álltunk át az esti kakaóra, mert az is táplálóbb..

A doki azt mondta tegyek több tápot a vízbe, hogy erősebb legyen, de így sem használ semmit. Éjjel is csak 100 ml körül eszik.

2012. júl. 30. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

1 évesen már elég nagy ahhoz, hogy kevesebb tápszert igyon, rendes étel kellene már neki és nem féladagokkal variálva. Reggel tápszer vagy reggeli, tízóraira kis gyümölcs vagy joghurt, ebéd nagyjából a ti kajátok, uzsonna mint a tízórai, és vacsora. Lefekvésnél még egy tápszer.

Főétkezésekre korának megfelelő normál adagot (próbáld a kedvenceivel), így jobban fogja bírni a következő étkezésig. Ha nappal jól eszik, nem kell ébrednie éhség miatt. (már ha amiatt kel)

2012. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha rajtam múlna...

délután nem hajlandó tápon kívül semmit sem elfogadni...

lehet a fogzás miatt?

2012. aug. 7. 16:27
 7/8 A kérdező kommentje:

Én mindig rendes adagokat készítek el... nem én akarok fél adagot adni neki...

de erőszakkal nem tömhetem a szájába!

2012. aug. 7. 16:28
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem ehessegrol van szo csak a bisztonsag oka vegett ebredezik.A babak nem felnek csak ha mar mosojog amikor magaddal beviszed szerintem mar tuggya hogy anyaval alucikal ismeros neki a dolog es eszt iszeretne.Az en fiam velem alszik el is rontottam.1 eves es nem is birom leszoktani raadasul szopizik is es ezzel kuszkodok hogy ejjel rajtam alucikal.Kb masvel eves korig ebredeznek a babak automatikusan amig megnem tanulnak maguk vissza aludni igy olvastam.Ha birod szoktazsd le,aludjon mellettetek de kulon agyban nekem ez se megy sajnos...
2013. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!