Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talált már valaki valaha 4...

Talált már valaki valaha 4 levelű lóherét? Mert én még életemben sohasem! És nem is hiszem, hogy van olyan.

Figyelt kérdés
És nem hiszem el azt sem, hogy szerencsét hoz! Semmilyen tárgy vagy bármi más Nem hoz szerencsét! Ilyen nincs. Valaha én is hittem az ilyen kabalákban meg szerencsehozó dolgokban, de ma már nem.

#szerencse #kabala #négy levelű lóhere
2012. aug. 3. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, én már találtam. Ettől függetlenül nem hoz szerencsét, semmilyen tárgy nem hoz.
2012. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Létezik ,csak nem a háromlevelű között. Szokták termeszteni és árulni, mert ez egy olyan külön fajta. Szerintem úgy meg nem is érvényes. :)
2012. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zsizsik666 ***** válasza:
Van a 3 levelűek között is, városban még én sem láttam, de falun, természetben lehet találni.
2012. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Won ***** válasza:

Egyszer egy év találtam egyet egy helyen. Majd arra lettem figyelmes, hogy ezen a helyen(kb 1nm volt) relatív sok van.

Kb öt nap alatt találtam 17-et :D


Won

2012. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én egy nap találtam 16 db-ot csak jól szét kell nézni.

Volt hogy 12-őt találtam egy nap. :)

2012. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Létezik, találtam már többet is, de szerencsét nem hoz, ez hülyeség mint a többi babona.
2012. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik haverom lenéz a fűbe, és talál hármat. Halál komoly! Egyszer futás közben talált egyet. XD Összesen 500 db-ot biztos talált már. Nem tudom h hogy csinálja.
2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Won ***** válasza:
Jó a figyelme. Nehéz ám észrevenni, hogy az a negyedik levél egy másik lóherétől származik-e, vagy nem.
2012. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak levél nélkülit találtam, de nem tudtam leszedni, mert nagyon erősen hozzá volt nőve a lóhoz.
2012. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már találtam. Sőt mindig lehet találni egy párat a háromlevelűek között, de semmi jelentősége.
2012. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!