Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz jobb valaha az életemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz jobb valaha az életemben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
35 éven felüli nő vagyok. Az évek úgymond "elrepültek" mellettem anélkül hogy elmondhatnám, lett volna egy boldog párkapcsolatom. Az igaz, hogy soha nem voltam és nem vagyok az a nyomulós típus, továbbá részemről kizárt az alkalmi kapcsolat, de az a helyzet, hogy mindezek ellenére szerintem lehetett volna már egy legalább boldog kapcsolatom. Vagy netán ez ostobaság lenne? Az igaz, hogy az eddigi kapcsolataimban soha nem voltam szerelmes a partnerembe, de az soha nem fordult elő és nem is fog, hogy olyan férfi legyen a párom, aki úgymond nem az esetem. Az első férfi az életemben hazudott, ami hamar kiderült (letagadta, hogy nem független), ezért otthagytam. Valószínűleg egy nő volt az életében, akit eltitkolt. A másik egy undorító alak volt, teljesen le vagyok döbbenve azóta is, ha eszembe jut (ennek az alaknak több nője is volt, nemcsak egy de már szintén akkor, amikor megismerkedett velem). A legutóbbi olyan volt, hogy nem volt senkije rajtam kívül amikor megismerkedtünk, de mégsem viselkedett velem fair módon. Esetében úgy hozta a sors, hogy sokat segítettem rajta, mert szerencsétlenül alakult az élete több téren is, s nemrég kiderült, hogy nem teljesen korrekt a viselkedése, nem ezt érdemeltem tőle - szerintem. Volt olyan pasas, aki csapta volna a szelet nekem, úgy tűnt, nincs is eltitkolt barátnője, de ő nekem nem jött be egyáltalán és bármennyire is úgy tartják sokan, nem a külső a legfontosabb, valamilyen szinten mégis fontos. A másik dolog, hogy eddigi kapcsolataimban a szex egyik férfi párommal sem volt élvezetes és ez már kezd aggasztani engem. Ha magamat boldogítom, akkor az jó. Ez is elég furcsa.
2009. nov. 15. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
ne izgulj, majd eljön a tied is. gondolj bele, hisz mindenki keres. csak van olyan, akik tizenévesen talalnak vkit, és sokaig vele vannak, képtelenek a szakitásra, és azért jön ki ugy, h az egy komoly kapcs. te csak nyugodtan keresgélj, de azért arra is gondolni kellene lassan, h gyereket vállalj.
2009. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!