Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Féltek már a dimenzióváltástól...

Ritual kérdése:

Féltek már a dimenzióváltástól? Videó!

Figyelt kérdés

Átlépünk 12.21. én az 5. dimenzióba!

Már 1 éve lehet hangokat észlelni, ami az előjelként fogható

fel!


http://www.youtube.com/watch?v=XjQcEP_Y72o&feature=player_em..


2012. aug. 4. 00:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok!

Bocsánat, de én most csak a kedves utolsó kérdésére reagálnék!



A dimenzió szónak több jelentése van, szó szerint kiterjedést jelent. Ezen kívül jelen még mértékegységet és igencsak átvitt értelemben jelent még párhuzamos világot.


A mi világunk 3+1 dimenziós az első, azaz a kiterjedés értelmében. Egy testnek ugye létezik szélessége, hosszúsága és magassága, azaz x, y, z koordináták (dimenziók) szerint kiterjedt. A 4. vagy úgy is mondhatnám, a +1. dimenzió az idő. Ez igaz a teljes általunk ismert világegyetemre.


A fizikusok feltételezik, hogy létezhetnek másmilyen, 4+1, 3+2, 1+3 satöbbi összeállítású terek, amelyeket mi nem tudunk érzékelni, felfogni, még csak kapcsolatba se tudunk lépni velük.

Az, hogy a tér-idő szerkezetünk egyik pillanatról a másikra megnövekedjen egy dimenzióval (3+2 vagy 4+1 formába), az igencsak valószínűtlen, de ha megtörténne, minden bizonnyal azonnal belehalnánk vagy beleőrülnénk.

(Csak egy példa: rajzolj egy kört egy lapra, majd a lapra pontokat. A pontokból nem tudsz a kör belsejébe vonalat húzni, csak ha átmész a körön. A kör mindnhonnan körülveszi, védelmezi a belsejét. De kívülről bármikor bele tudsz nyúlni a körbe. A kör itt ugye 2D-s, és benyúlni csak a 3. dimenzióból lehet. MOst képzeld el, hogy mi emberek vagyunk a kör. A bőrünk minden irányból védi a belsőnekt, oda bejutni csak a bőrön keresztül lehet. Ha lenne +1 térdimenzió, ugyanolyan védtelenek lennénk, mint a kör a "belenyúlás" ellen, vagyis bármilyen rovar, méreg, akármi megkerülné a védelmünket.)


A dimenzió mint párhuzamos világ szintén valószínűtlen, tudományosan nem bizonyított, hitbeli kérdés. Ettől még létezhetnek, de megalapozott jóslatot mondani rá lehetetlen.

2012. aug. 4. 01:55
 12/52 anonim ***** válasza:
73%

kíváncsi lennék h te mit csinálsz 22.én telehet valahol a parton minden földi javadat elégetve, fehérbe öltözve töltötted az éjszakát mert vártad az 5ik dimenziót ahol 3-al több kezed lesz meg meg talán a mostaninál több agysejted :D


Én sztem ugyanúgy mint mindig 1 férfihez méltó módon álló fszal reggel felkelv átverekedve magam a szobán megnézem mijót csinált a párom reggelire :D

2012. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
49%

Mi az ,hogy az "idő a negyedik dimenzió"?!,,,akkor az ötödik a "telepátia",vagy az intuicíó",mert egyik sem foglal el helyet a "térben",de Te igen!!! Sztem csa 3 dimenzió van!...

Én a 13/13-al értek egyet,,, "álló f*sszal...stb!

2012. aug. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
az álló dákó a hatodik dimenzió
2012. aug. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem reagálnék, de az idő a 4. dimenzió. Ha ilyen műveletlen vagy tudomány és a helyesírás terén, felesleges lehordani a kérdezőt. Én sem értek vele egyet, mégsem teszem.
2012. aug. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

"A 4. vagy úgy is mondhatnám, a +1. dimenzió az idő. Ez igaz a teljes általunk ismert világegyetemre."


Valóban az idő a 4. dimenzió. De nem terjed ki az egész univerzumra. Stephen Hawking és hasonló kaliberű tudósok írásait ha elolvasod, mind1ikben azt láthatod, h valójában a kvantumfizika szerint 11 dimenzió létezik. Persze csak papíron lehet bizonyítani.

Viszont... arról is olvashatsz, h az idő emberi dolog, amely nem vetíthető ki az univerzumra. Az időt az ember találta fel, és nem egy olyan hely van a világűrben, ahol az idő szabályai felborulnak, megváltoznak, vagy egyáltalán nem is léteznek. Erről is olvashatsz benne.

Tehát létezik megannyi dimenzió, köztük az idő is, de a világegyetemre nem kivetíthető. Jó kis téma, érdemes utána olvasni.

2012. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

Én tegnap hallottam ilyet mikor dörgött..De ez akkor is hülyeség.

Mi az, hogy "tudománnyal akarjuk magyarázni a felsőbbrendűséget(!!)"

Milyen felsőbbrendűséget?

Az a baj az ilyen emberekkel, hogy egy semmibe(mint amit én tegnap hallottam) vagy egy ilyen videóba(jelen esetben 100% kamuvideó) bele akarnak magyarázni dolgokat.. Ezek az emberek akik csinálták ezt most otthon röhögnek a markukban mert a sok marha elhiszi ezt.

2012. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

"A dimenzió mint párhuzamos világ szintén valószínűtlen, tudományosan nem bizonyított, hitbeli kérdés. Ettől még létezhetnek, de megalapozott jóslatot mondani rá lehetetlen."<---- ezt írtad a lényeg ebből "Ettől még létezhetnek, de megalapozott jóslatot mondani rá lehetetlen."

Ütötted a saját szavadat...vagy csak én látom így?

2012. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Ez a dimenzió váltósdi egy óriási ostobaság! Én pedig nem félek nem létező dolgoktól.Ja!A Youtube-ra ilyen videókat még egy ovodásis feltud tölteni!Nem egy megbizható oldal,mint ahogy egyik információ forrásotok se az.Valaki kitalálta egyszer ti meg benyaltátok és most a saját kis dimenzió váltós mese világotokban éltek.
2012. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
Én már várom,nagyon.Annak semmi értelme,hogy így maradjon a világ,mint amilyen most.Akkor már inkább dögöljünk meg.
2012. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!