Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a 2012 es világvégé...

Ben Mickering kérdése:

Ti hisztek a 2012 es világvégében? És hiszek. ( légyszi ne írjatok támadó válaszokat) Szerintem a világvége nem azt jelenti hogy felrobban a föld vagy ilyesmi hanem vagy jó irányba vagy rooszba változik a világ!

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

Akit ennyire érdekel a téma miért egy ilyen oldalon kérdezősködik róla????

Ott a google, keressen rá a 2012-re, nagyon sok infó van. Ez a 2012es mizéria nem holmi új keletű dolog.

Aki utána néz, az rájön néhány dologra, vagy tisztább képet kap erről.

Világ vége NEM, grandiózus változás aminek már itt az ideje IGEN. De persze ezt is csak az veszi észre akit érdekel a Föld és a Világának a sorsa.

2012. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Szóval!A mentség már elôre meg van!Ha nem történik semmi akkor majd azt mondják a "spirituálisok" hogy csak nem vettük észre mert minket nem érdekel a világ sorsa, persze ôk látják a változást mert ôk már elôttünk járnak! Ez a nem semmi!
2012. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
"kedves" TÁMADÓ válaszolók! Megfogalmaztam kérdésemben hogy NEM a támadó válaszolókat várom a kérdésre hanem azokat akik nem tartják nagy hülyeségnek a 2012 es világvégét!
2012. aug. 4. 22:22
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek benne, de én a zéró időhullám teória miatt. Ha utána olvastok láthatjátok, hogy utólag(nem kérek kritikát:P) értelmezve mennyi dolog rajta van, a történelmünkből. Az időhullám alapján nem dönthető el, hogy mi fog történni, de hogy valami nagy dolog az biztos. Minden esetre ahogy az államok vezetőit ismerjük szerintem tele lesz a horizont gombafelhőkkel.
2012. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nemvalószínü a 2012-es világvége.A világvégét már többször ígérték a papok,hogy megfélemlítsék az embereket és adakozásra bírják őket.Már az Ó-szövetségben is azt írják,hogy nem múlik el egy nemzedék amíg mindezek meglesznek.Akkor sem lett világvége.
2012. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A változás vagy fejlődés (Az evolúció haladása)

Semmiképpen nem a világ vége egyelőre .

2012. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Jó párszor volt már világ vége... de még itt vagyunk, szóval +/-1 már tökmindegy.
2012. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
48%
Ez a világvége dolog egy nagy baromság. Ha véget érne a maja naptár, attól miért ér véget a világ? Különben is megtaláltak valami maja romot Guatemalában, ahol kőbe volt vésve hogyan lehet hosszabbítani a maja naptárat... tehát elvileg még évmilliókig nem jár le. Eggyel több ok amiért nem hiszek a világ végében.
2012. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
24%
Én vagyok megint. Azt elfelejtettem említeni, hogy a csillagászok bebizonyították, a Nibiru valójában nem, létezik, csak kitaláció.
2012. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Még élünk pasztmek XD
2014. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!