Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a rengeteg halálozás?...

Mi ez a rengeteg halálozás? Valóban összefüggésben van a maják jóslatával?

Figyelt kérdés

kerestem statisztikákat, de nem találtam. viszont nem emlékszem, hogy az ezelőtti nyarakon ennyi ember meghalt volna. szinte mást sem hallani. rengeteg baleset, rengeteg fiatal...

nem hiszek a 2012-es világvégében. viszont egy barátom volt egy előadáson, és ott mondták még jó pár hónapja, hogy aranykorba lépünk át, és, hogy nyártól kezdődően év végéig nagyon sokan meg fognak halni, valami olyasmi miatt, hogy nincs bennük meg az a rezgés, ami kell...

hülyének nem kell nézni, én is szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, csak ez most eszembe jutott.



2012. aug. 6. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Semmi köze nincs hozzá. Bár nem lenne semmi gond azzal sem, ha a primitívebb emberek meghalnának.
2012. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Az a szemét Ryu megint ledobta a noteszét egy istenkomplexusos dilisnek!!!


Sajnos az ilyen balesetek elég gyakoriak, mert az emberek egyre felelőtlenebbek lesznek. :(

2012. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 12:59

Nekem is először Ryuk s a listája jutott eszembe erről a kérdésről :)) .


Amúgy ha ez igaz, és nem lesz meg bennem a "rezgés" akkor meghalok? :( Még akarok élni.

2012. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, az a "jóslat" lényegében régi szövegekben fellelhető. lásd indiában arany táblák, hogy a 2012es évben sok ember azért hal meg, mert nem akar az új világban ami jönni fog 2012 után, élni. Az aki meghal más bolygókon reinkarnálódik. Nem csak a Föld bolygó lakott. De persze ez túl átfogott ahhoz, hogy sok ember elfogadja, mindenki azt hisz amit szeretne, a lényeg, ők döntöttek így, nem más.:)
2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:

Azért hiszed hogy több haláleset van mert a tv-ben azt látod. De most őszintén.. miről szólnak ma a hírek: meghalt, kirabolták, megerőszakolták, megkéselték, tanárt vertek, körözik, nem lesz termés idén, éhezik, vízbe fulladt, elverte a jégeső, Madonna alkarján pattanás nőtt, terrortámadás volt Irakban, stb stb.

El akarják veled hitetni hogy amiben élsz az egy szar világ. Hogy féljél kimenni az utcára. Ha nem közölnének le minden halálesetet akkor még elhinnéd hogy van hatalmad az életed fölött, vagy hogy lehetsz valaki és el tudsz érni nagy dolgokat. Hát nehogymár! Ki fogja akkor Orbán Viktor seggét nyalni?

Eddig is ugyanennyi brutális haláleset volt, csak volt jobb dolgunk is mint a világot szidni amiért sz@r. Nem az.

Egyébként mivel egyre többet vagyunk a bolygót, egymás hegyén-hátán élünk elkerülhetetlen hogy ugyanannyi ember meg is haljon mint amennyi születik. Ez az élet körforgása. Persze sajnálatos hogy ezt kell hallanunk nap mint nap.

2012. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is csak azért tűnik fel jobban mert mást sem látni a híradókban... régen azért mással is foglalkoztak a tv csatornák. Nem hiszem, hogy lenne összefüggés, mondjuk én nem is hiszek a világvége 2012 baromságban.
2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja és a maják nem jósoltak semmilyen világvégét! Egyszerűen lezárul egy korszak és kezdődik egy új... ez nem jelenti a Föld pusztulását vagy az emberiségét.
2012. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem több a haláleset!!!!

És nem is olyan förtelem a világ, mint ahogy beállítják!

Ez a média agymosása, semmi más, öntik az emberekre a negatívumokat.

Minden híradás a szörnyűségekről szól, dagonyáznak a sz.arban a TV-k, és elhitetik veled, hogy ez egy iszonyatos világ, ahol sok a haláleset, és a katasztrófa a levegőben lóg.

Hülyeség!

Csak próbáld ki, hogy nem nézel TV-t egy hétig, legalább is híradót nem.

El fogod felejteni a kérdésed tárgyát.

Ez csak manipuláció, a Tv-k, különösen a kereskedelmiek ebből élnek.

2012. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
De szerintem igenis több a haláleset...a falunkba nyár alatt több ember meghalt mint máskor egész évben.Lehet,hogy így lesz világvége,hogy sorra mindenki elpotyog?szerintem ezt nemtudhatjuk.Méghogy ez a világ nem szar?Hát nyisd már ki a szemedet mindenhol gyilkolásznak az emberek,nagy a szegénység,mindenki megvan őrülve...ez a való világ :/..sajnos
2012. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!