Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez a jelenség:...

Mi lehetett ez a jelenség: Fehér fényfolt előtt feket alak és összefüggésben lehet-e e a rosssz lelki állapotommal?

Figyelt kérdés

17 leszek, körülbelül 5 éve történt hogy éjjel azt vettem észre mintha a szobám összezavarodott volna egyszerűen az ágyam nem ott volt ahol lennie kellett volna, rossz oldalon volt a fal és a padló. Teljesen sötét volt de megtudtam állapítani hogy valami nincs rendben, aztán ahogy tapogatóztam egyre inkább beijedtem. Hirtelen arra lettem figyelmes hogy egy nagy fehér fényfolt van a velem szemben lévő falon, elkezdtem kúszni felé , és először valami fekete vékony árnyékszerű tárgyat pillantottam meg, aztán hátrébb mentem, és úgy láttam meg "éreztem", hogy egy fekete alak áll a fényfolt előtt velem szemben. Visszadőltem az ágyra lemerevedtem az ijedtségtől, és úgy voltam vele: "Hadd legyen ott én alszok majd eltűnik", aztán hirtelen sokk szerűen felpattantam az ágyról és elkezdtem szaladni arra amerre az ajtót reméltem vélni, csakhogy a fotelnek aztán meg a szekrénynek szaladtam neki, elestem, aztán megláttam kijáraton beszűrődő fényt, odaszaladtam felkapcsoltam a villanyt, de nem volt semmi a szobámban.


(Alvási paralízis, álomkép, vagy hasonló halucinációk kizárva, tudom milyen érzés volt ez meg milyen egy paralízis)


Ezután visszaaludtam és (gondolom a lelki megrázkódtatás hatására) olyan álmok jöttek amik súlyosan megváltoztatták a gondolkodásomat, arról álmodtam milyen jó volt régen kisgyereknek lenni, és hogy mennyire megváltozott minden, mennyire értéktelen lett az élet. Az álmok között többször keltem fel könnyes arrcal.


Utána több napra depresszióba estem és azóta szinte minden egyre rosszab, lassan már semminek se tudok örülni és csak süllyedek, gondoltam már arra is, hogy valaki rontást küldött rám. És a legrosszabb hogy a problémáim összetettek, ezért elmesélni is nehéz ráadásul azt sem tudom eldönteni néha hogy lényeges problémáim vannak-e vagy csak én reagálok mindent túl; a lényeg hogy azóta romlik a kedvem és csak rosszab lesz, minden sikerül nekem megszívni és egy ördögi kör ként csak adják egymást a gondok...Az Irónia hogy sosem borulok ki annyira hogy valaki észrevegye ezért nemis nagyon hisznek nekem ami csak növeli ezt az "ördögi kört"


2010. dec. 8. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"Alvási paralízis, álomkép, vagy hasonló halucinációk kizárva, tudom milyen érzés volt ez meg milyen egy paralízis"


azt majd mi megmondjuk! :P


fehér fényben fekete alak, ilyet én is láttam, akkor azt hittem ufó, de most már biztos vagyok benne hogy ez egy félig álomszerű dolog volt. Attól még hogy már éltél át alvásparalízist, még nem tudod hogy pontosan milyen az. Nagyok sok fajtája van a félig-álmodásnak, egymástól teljesen különbözhetnek.


Viszont az hogy utána visszaaludtál, az erősen ráerősít arra, hogy a félálomhoz volt ennek az egésznek köze. (Még akkor is ha felkeltél és mozogtál - lásd alvajárás)


Az álmok néha nagyon erősek, velem is volt már hogy egy álom hatása alatt egy-két napig depi voltam. Rajtam szerencsére átment, az, hogy rajtad nem megy át, amiatt lehet mert 17 éves vagy, és lány (úgy látom nem írtad, de felteszem lány vagy). Ebben a korban a főleg a lányok hajlamosak a depresszióra, ami állítólag hormonokkal van kapcsolatban. Ha még bele is lovalod magad, hogy rontást küldtek rád, az még rosszabb.



"Az Irónia hogy sosem borulok ki annyira hogy valaki észrevegye ezért nemis nagyon hisznek nekem ami csak növeli ezt az "ördögi kört""

- min változtatna az ha valaki "hinne neked"? meg mit higgyen el? hogy szenvedsz? Ebből inkább kizökkenteni kellene téged. Ismerd meg, és fogadd el a világot olyannak, amilyen, és ha valami nem tetszik, tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy jobbá tedd. A felmerülő problémákat dolgozd fel, és oldd meg. Nem az a lényeg hogy sikerrel járj, hanem az, hogy megpróbáld. Emberek vagyunk, hibázunk, elesünk, belénk rúgnak, aztán felállunk.

2010. dec. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban hozzáteszem fiú vagyok !


Azért gondolom hogy nem paralízis volt mert az alvási paralízissel járó halucinációk összes fajtáját átéltem már és olyankor nem tudok mozdulni(rendszeresen szenvedek benne), ez viszont teljesen más volt. Már kb. egy perce tapogatóztam a félálom állapotból is kijöttem mindenemet tudtam mozgatni mikor jött az a fényfolt.A visszaalvás meg nem azonnal történt meg, anyámmal is beszéltem közben mert felébredt a hangzavarra amit a szekrénynekfutással okoztam, reggel meg is kérdezte: jobban vagyok-e.


Amugy ezt az álmot már kihevertem, ugyanis több éve volt; csak úgyérzem azóta mennek rosszul a dolgok mintha ez az éjszaka jelentőséggel bírt volna ...


Jah éshogy miért lenne jó ha mások észrevennék/felfognák hogy nekem szar?

-Például szüleim megértenék hogy nem lustaságból nem tanulok, hanem azért mert már lassan az olyan dolgokra is nehezen tudom rávenni magam, ami jólesik. Vagy például barátnőmmel nem lenne kínos az együttlét, ha megértené hogy a folyamatos lelki kihaltság miatt nem kívánom mindig és nemtudok kiélvezni semmit rendesen.

2010. dec. 8. 02:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah és kösz a gyors választ :)
2010. dec. 8. 02:07
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehetett. de démonokat fekete árnyként szoktak megjelenni. angyal meg fényességként. valószínüleg ok nélkül akart bántani a fekete és csak úgy nem engedték a fentiek.

de ez nem biztos.

2010. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha meg fiú vagy akkor hagyd abba az önsajnálatot, és állj talpra! :P


nem hiszem hogy 17 évesen alvásszakértő vagy, hidd már el, hogy rengetegféleképp tréfát űzhet velünk az agyunk, főleg ha épp pihen. Ha tényleg teljesen tiszta lettél volna, úgy láttad volna a jelenséget, akkor nem aludtál volna két napig a félelemtől. De tudat alatt, tudtad hogy ez csak egy ébren-álmodás volt, úgyhogy visszaaludtál.

2010. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj !Majd idővel rájössz ,hogy a világ másképpen működik mint ahogy azt eddig tudtad.

Én előre megálmodok dolgokat majd leírom mit láttam és mi történt.Majd napokkal ,hónapokkal később valóra is válik úgy ahogy megálmodtam a körülményeket. És amikor eljön az idő tudom hogyan tudok rajta változtatni.

Dokihoz ne menj mert vagy megmagyaráz valami hülyeséget vagy ad valami bogyót. Fogadd el a képességedet és próbáld szabályozni és használni valami jóra.

Szerintem te is "LÁTÓ "vagy!

2010. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én démonra tippelek,azt láthattad fekete alakként.A furcsa körülményeket,hogy úgy érezted,nem találod fel magad a szobában is ő teremtette.Ezek a rossz szándékú szellem lények a gondolatokon keresztül képesek ártani,lehet,hogy pont az utána következő rossz álmokkal próbálta elérni,hogy kétségeid legyenek,magadba fordulj.És úgy látszik ,sikerrel járt.De ez legyőzhető,csak annyi a dolgod,hogy megértsd,ez a jelenség és a rossz álmaid nem tudják befolyásolni az életed,csak ha te elhiszed azt,hogy képesek erre!Az életedet te irányítod,nem pedig álmok,és mindenféle jelenségek.Verd ki a fejedből ezeket az álmokat és koncentrálj fontos dolgokra.A rontás is ugyanilyen elven működik:csak arra veszélyes,aki hisz benne.
2010. dec. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már olyanom, hogy nemtudtam az ágyamból nézve, hogy hol vagyok a szobámon belül meg, hogy mi hol van..Szerintem is félálomba voltál, és kicsit bepánikoltál!
2011. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!