Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan gátolhatunk meg egy...

Hogyan gátolhatunk meg egy energiavámpírt?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy elfogadjuk azt, hogy van ilyen. Amúgy semmi ezotér nincs benne, hiszen azokat az embereket hívjuk így, akik a viselkedésükkel, a másik figyelmének mindenáron való magukra vonásával tényleg leszívják az ember energiáját.

Apám pont ilyen. Szemtől szembe tudatosan nem egy rosszindulatú ember, de minden gesztusa, minden megnyilvánulása zsigerből ilyen elvonó, elvárásokat támasztó. Felnőttek vagyunk, de sajnos kényszerpálya, hogy egy többgenerációs házban lakunk. Ahol ugyan szeparáltak is vagyunk, de az egy épület miatt óhatatlan, hogy örökké, félóránként ne hívogasson le valami spontán hasfájással, kívánsággal. Még abban a munkában is meggátol, amit ő osztott rám. Régen családi vállalkozás voltunk, ennek még nyomai vannak ma is, van néhány közös munka amit csinálunk. Ő bevállalja, mi meg a testvérem és én elvégezzük. Örökké elégedetlen, lefáraszt, emiatt már az ember fáradtan kezd neki a másik munkának. (Aminek pont az lenne a célja, hogy kiugorjak a családi kötelékből, de amíg az nem fut fel - márpedig így nehezen fog - addig sajnos rá vagyok szorulva apámra, de ha nem török ki, akkor nem tudok önállóvá válni, tehát olyan rókafogta...)

Kívülről olyan, mintha én lennék egy ilyen pánpéteres, aki nem akar leválni, felnőni, holott hányszor megpróbáltam, de addig ment a manipuláció, ami nem tudatos, de apámtól jön, hogy mindig belebukok. Pedig mindennél jobban vágyom a teljes önállóságra. Már az is jó volna, ha fater vámpírkodását le tudnám állítani. De most az van, ha kemény és következetes vagyok, akkor állandóan veszekszünk, mert szerinte nem igaz, hogy ne legyen valamire 10 percem... Volna is, de nem mindennap és nem mindennap 5-10 alkalommal, spontán, és mostazonnal.


2012. aug. 9. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe egy colos téglával
2012. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem költözöl el és nem keresel a családi biznisztől független állást, sehogy.

De ez a kérdés tényleg nem az ezoteriába tartozik, sokkal inkább a családi kapcsolatokba vagy a lelki egészséghez.

2012. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilith1994 ***** válasza:

Az apukád még nem is olyan komoly energia vámpír. Anyámmal egy félórás beszélgetés alatt annyira elfáradok mintha 3 órán keresztül edzenék.


Szerintem tedd szóvá apádnak,hogy te sem érsz rá mindig.

2012. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne figyeljél rá!Én mindig ez csinálom az ilyen emberekkel,abszolút s...ok rá,azt csak magyarázzon!DE a társaságát is kerülöm.
2012. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt tanácsolták, hogy a lábamat tegyem keresztbe, és a kezemet tegyem kulcsoljam össze mert így a negatív energia nem tud áramolni. Vagyis olyan, mintha zárnád az áramkört. Biztos butaság, de a többi válasz is az.
2012. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem butaság, ezt én is hallottam és volt, hogy sikerült is. (Aztán csak azért, mert hittem benne és a tudatalattim eszerint működött - azt nem tudom)
2012. aug. 12. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Zárd le magad az irányában, tehát ne érezz felé részvétet, szánalmat, szeretetet stb.


A mai vallásokban jelentős szerepük van az asztrálvilág parazitáinak:

ők vették át az irányítást és az ő érdekeik szerinti tanításokat tanítanak.


=legyél gyenge és nyílj meg! hogy belédhatolhassanak és táplálkozzanak belőled és általad.


Az összes térítő vallás mögött ezek vannak.

2013. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!