Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Történt veletek hasonló dolog?

Történt veletek hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Volt már olyan álmotok, vagy nem is tudom hogy fogalmazni... Mikor már nagyon fáradtak vagyok, elszunnyadtok és azt álmodod,hogy pl. mész le egy lépcsőn, vagy csak mész, és hirtelen elfogy a lépcső, vagy mellé lépsz... és megrázkódtok?


Velem történt már nem egyszer ilyen, és nagyon rossz érzés.


2010. júl. 31. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen nem is egyszer. Ez minden embernél előfordult már.

Tényleg elég rossz szokott lenni :D De van ennél rosszabb is pl alvási paralízis;)

Na az ennél is rosszabb:D

2010. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
velem nagyon sokszor volt már ilyen. csak én azt "álmodom" hogy leszakad alattam az ágy... XD nagyon rossz érzés de így visszagondolva vicces XD :D:D
2010. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is szokott lenni ilyen elég gyakran.
2010. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is viszonylag gyakran fordul elő. Legtöbbször akkor, ha csak egy rövid időre elszundítok. A legutóbbi hasonló álmomban egy alacsony, kb. 4-5 fokos lépcsőn mentem le és mellé léptem.

Fel is kiáltottam.

2010. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ettől van sokkal sokkal rosszabb dolog is. Vegyél be egyszerre hashajtót és altatót és megtudod! :P:D
2010. júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énnekem már volt minden:/ a lépcsős is megvolt amikor az ágy szakad be, és zuhanok az is megvolt, az is megvolt mikor egyedül vagyok 1 szigeten, és olyan ijesztő hang van mindenhol, és bármikor meghalhatok:S már orvoshoz is akartak vinni, annyira gyakran előfordul, de mindig más cipőben fordul elő:S
2010. júl. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt nem 1x.

Mikor az ágy leszakad,vagy zuhanok vagy mellé lépek a lépcsőnek, ilyen nekem is volt:D De volt olyan,hogy vkinek be akartam verni egyet,de nem ment és akkorát rázkódtam,hogy majd nem le estem az ágyról:/:DMeg volt,hogy csak arra kelek,hogy rúgtam egyet a lábammal...meg volt alvásparalízisem is, na az nagyon rossz:/

2010. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olvastam erről az alvás paralízisről, hát nagyon durva :S

Na de akkor picit megnyugodtam, h nem csak velem fordult elő ez a rázkódós dolog! :D

2010. júl. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!