Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak emberek, akik képtelene...

Vannak emberek, akik képtelenek a tudatos álmodásra?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a nyári szünet, csak a tudatos álmodással foglalkozom. Azóta rendszeresen végzek valóságteszteket és álomnaplót is vezetek. Minden ezzel kapcsolatos oldalon azt olvastam, hogy minden ember képes a rendszeres tudatos álmodásra. Hogyha ébren kérdezgetjük magunktól, hogy álmodunk-e, akkor ezt a szokást átvisszük álmainkba is, és ha ott megkérdezzük magunktól, akkor tudatunkra ébredünk. De mi van, ha valaki nem tud szokásokat átvinni az álmába? Én pl álmaimban mindig tök ismeretlen helyeken vagyok, idegen emberekkel körülvéve. Olyan dolgokat csinálok, amelyeket való életben soha. Szóval létezik az ilyen? Ilyenkor mit lehet csinálni?

2012. júl. 31. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak ritkán sikerül, olyankor is ha nem akarnám, nem arra koncentrálok. Ha egyről beszélünk.

Pl. tegnapelőtt este eszembe jutottak a régi osztálytárság, hogy vajon mi lehet velük és éjszaka velük álmodtam. Bár az is eléggé szürreális volt.


Viszont ha nagyon akarok valamiről álmodni, csak arra gondolok lefekvés előtt, olyankor teljesen más álmom van (vagy nem emlékszem rá).

2012. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ak
2012. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* Tehát amikor tudom, hogy én én vagyok és ez csak álom.
2012. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kb. 7 milliárdan vagyunk.
2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy ennyi! :D Bővebben meg majd chat-en kifejtem!
2012. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodásra mindenki képes.
2013. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!