Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség! Álomból valóság?

Segítség! Álomból valóság?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, nem hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban... vagyis mostanáig nem hittem.

Tegnapelőtt lefekvéskor furcsán éreztem magam, nyomasztó hangulatba kerültem, pedig előtte még teljesen jó hangulatban beszélgettem telefonon édesanyámmal. Azt álmodtam, hogy egy férfi áll az ágyam oldalánál a fejemnél. Nem ismerem őt és megkérdeztem, hogy ki ő erre egy késsel megvágta vállam. Arra ébredtem, hogy nagyon fáj a vállam. Először azt hittem csak elfeküdtem, de amikor odanyúltam véres lett a kezem. Rögtön megnéztem tükörben és egy vágás van pont ott ahol álmomban is. Nem merek a szobámban, sőt otthon sem aludni. Tegnap amikor aludni mentem megint elfogott ugyanaz az érzés és inkább átmentem egy barátomhoz éjszakára. 2 hónapja bérlem a lakást ahol egyedül vagyok.

Az előző lakókról annyit tudok, hogy egy idősebb néni lakott itt a fiával, aki autóbalesetben meghalt, de sokkal fiatalabb volt, mint a férfi aki megjelent. A néni pedig kb. fél éve hunyt el.

Mit akarhat tőlem a férfi és miért akart bántani? Segítség nagyon félek ott lenni.


2012. aug. 11. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt 20/N vagyok
2012. aug. 11. 18:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy sokkal kézenfekvőbb magyarázat:alvajártál vagy valamivel megvágtad a vállad mert mondjuk erőteljesen mocorogtál alvás közben.Amikor a testedet éri a hatás azt átalakítja az agyad, tehát egy férfi megvágott pont akkor amikor a jelek eljutottak az agyadba.


Figyelj ugye nem vagy fóbiás?Nézz utána mert az kezelhető.

2012. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!