Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok, valljuk be, mi...

Szkeptikusok, valljuk be, mi is várjuk azt a bizonyos december 21-ét, igaz?

Figyelt kérdés
Én várom, hogy december 21-én, 23 óra 59 perckor összecsaphassam a két kezem, és csak annyit mondjak: "Hahaha"!
2012. aug. 17. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom,bár megmondom őszintén,inkább szorongással,mint izgalommal. Valahol mélyen sejtem,hogy nem lesz itt semmi extra világvége-dolog (nem vagyok szkeptikus egyébként),de az a sok hülyeség,ami kering a neten mindig kicsit elbizonytalanít. Szóval én várom nagyon,és nagyon remélem,hogy tényleg összecsaphatjuk a kezünket,hogy "nah, a világvége még ezer évet várat magára!" :D
2012. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan lesz@rom,nem hiszek benne!22-én reggel ugyanúgy felkelek mint máskor:D
2012. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mátyás3 ***** válasza:
100%
December 21-én én már nagyon fogom várni a karácsonyt.
2012. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj, ugyanolyan nap lesz mint a többi. Én úgy állok hozzá, hogy ha itt lesz, itt lesz, és nem hiszem, hogy bármit is máshogy csinálnék mint máskor...

Kivéve ha suli akkor még, mert akkor reggel még oda sajnos be kell másznom :D

2012. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
100%
Én is várom mert kíváncsi vagyok hogy hány ember fog rettegve meg pánikolva bezárkózni vagy az utcán rohangálni... :) de ugyan olyan nap lesz mint a többi, csak minden második kérdés itt a fórumon az lesz hogy "szerintetek ma eljönnek a reptoidok?" meg "most fogtam egy reptoidot a kert végében"
2012. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, biztos lesznek olyanok akik azt állítják találtak reptoidot :)
2012. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt veszem észre, hogy mintha kevesebben kezdenek el hinni ebben a 2012. 12. 21. dátumos bolondságban.

Ha valaki még hisz benne, akkor kérem, utalja át a pénzét a számlaszámomra.... hehe.. xD

2012. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az űrlény invázió mellet a leglehetetlenebbnek a "spirituális felemelkedést" érzem. Miért? Mert pont ez a népség(aki reptoidoktól, badacsonyi görényembertől etc.) parázik, pont mi emelkednénk fel? Ugyan... Nekünk már csak lejjebb megy az utunk szerintem. Nemhogy fel.
2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 x) ***** válasza:
Azért a rezgésszintváltás se kutya... a legtöbb ember aki hisz benne azt se tudja mi az.
2012. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem várom.. mivel az eddigi világvégék/inváziók stb mindig elmaradtak.. most sem lesz másképp...
2012. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!