Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem emlékszek egy bizonyos...

Nem emlékszek egy bizonyos időszakra-törölhet a tudatalatti ha valami rossz elutasítást vagy kritikát kapunk?

Figyelt kérdés

Nem iszok nem drogozok, de egy rész kitörlődött az életemből mint valami agymosottnak-ja és balesetem se volt. Viszont mikor újból azokra az oldalakra tévedtem kezdtek visszajönni a dolgok hogy igen itt már jártam, de még most se minden 100%...Lehet annyira rossz élmény hogy törölte a tudatalattim?


(olvastam olyat hogy antifeministák tesztelgetnek az írásukhoz...)

Mindenféle oldalra terelődtem pl. vonzás törvénye...


2012. aug. 9. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az agy nem töröl semmit, de nagyon rossz, sokkoló élmény hatására az emléket az agy mélyen a tudatalattiba temetheti el. Így próbálja megvédeni a tudatot az állandó stessztől és félelemtől. Viszont ezek időről időre előbújhatnak a tudatalattiból, befolyásolva a személyiséget, a döntéshozatalt és a lelki világot. Lehet így élni, ez persze nehéz. Még nehezebb ezeket előásni a tudatalattiból, és szembenézi velük, feldolgozni azokat. Viszont miután ez megtörtént, az agy tudja hogy mivel áll szemben, így úgymond a probléma gyökerére ráeszmélés segíthet a bajok legyőzésében.
2012. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem, az agy nem szokott magától kitörölni dolgokat.

-Szkeptikus-

2012. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
A tudatalattidból nem tűnt el az emlék... Nem tudom milyen benyomás érhetett, én is átéltem már nagyon sok rossz és sokkoló dolgot mégsem tűntek el az emlékek. Kifejtenéd, hogy milyen oldalakról beszélsz? Meg ezt az antifeminista dolgot sem értem.
2012. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Won ***** válasza:
Nem igazán. Mélyen ott van és elő lehet hozni.
2012. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a bizonyos időszak, amire nem emlékszel, annyira érdektelen lehetett számodra, semmi jelentős nem történt abban az időszakban és épp azért nem tudsz visszaemlékezni rá?Nekem is vannak időszakaim, mikor sokáig egyformák a napjaim, semmi említésre méltó nem történik és ezeket a napokat simán elfelejtem.
2012. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ővel kapcsolatos sokmindenre emlékszem szóról szóra de egy időszakra nem... :(

Ha kérdezem akkor lepattint nem segít hogy emlékezzek pedig úgy érzem ő mindent tud rólam nekem több mint barát de ő semmibe vesz csak játszik velem...

2012. aug. 18. 19:41
 7/19 A kérdező kommentje:

Még mindig nem emlékezem :( Nagyon idegesít azt se tudom melyik hónap esett ki :(

Bizti bepróbálkoztam nála vagy volt vmi-de ilyenre csak emlékeznék hisz nem iszom alkoholt...

2012. aug. 20. 22:51
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem emlékezem én ebbe beleőrülök...

Lehet hogy volt vmi pl. csók-mondjuk arra kár hogy nem emlékezem-szóval ilyen nincs ...

Aztán eljött hozzánk balhé volt verekedés...? Aztán kaptam vmit ami törli ezt a sokkot.

Emlékezni akarok..., mert család nem emlékezik rá, de nekem minden olyan mintha már megtörtént volna

2012. aug. 21. 21:21
 9/19 A kérdező kommentje:

lehet tényleg nem is volt semmi csak bepróbálkoztam majd megmondta van vkije és visszaterelt a főnökhöz...

Csak lenne már minden tiszta...-pár napot itthon vagyok de mégse áll össze a kép

2012. aug. 21. 21:23
 10/19 anonim válasza:
Velem is történt olyan(és másokkal is)hogy egyszer ez már megtörtént velem.Àlmodtam de mikor felébredtem nem emlékeztem rá egészen addig amíg meg nem történt velem az egész!Neten keresgéltem és mások is mondták hogy míg alszunk az agyunk folyamatosan dolgozik!!Szerintem a kérdésre a válaszom hogy lehetetlenség hogy törlődött volna az életedből egy szakasz!Esetleg a tudatalattid szeretné ha az a bizonyos dolog ne történjen meg azért sem emlékszel rá!!
2012. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!