Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek mi lehet az oka? (Bővebb...

Ennek mi lehet az oka? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van két teljesen egyforma elemes lámpa, amiben ugyan akkor(kb. 1 hete) lettek cserélve az elemek, ugyan olyan fajtára. Az egyik ami azóta is folyamatosan használva volt még mindig működik, a másik viszont le van merülve. Abban a szobában amelyikben a lemerült elemek voltak, már többször is előfordult ilyesmi hogy az újonnan feltöltött elemek nem működtek, másik helységben ugyan azok az elemek tökéletesek voltak.
2012. aug. 18. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ez az egyik bizonyítéka a 2012-es decemberi pólusváltásnak. Az ingadozó energiavonalak úgy tűnik elég gyorsan lemerítik az elemeket.

[link]


Háh, csak b*sztatlak :D

Valószínűleg zárlatos a lámpa, ha nem először csinálja. Vidd el szerelőhöz. Ha ez az első eset, akkor kifogtál egy gagyi elemet.

2012. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
75%

Igazából rengeteg oka lehet. Bár lehet hogy az elemeket ugyan olyannak tüntetik fel, de azért lehet különbség köztük. Amúgy ha nem használod az a lámpát egy idő után akkor is lemerülnek az elemek.

Viszont én valami paranormális jelenségre gondolok, nem emlékszem hol hallottam hogy mivel a szellemek tulajdonképpen energiaáramlások ezért hogy kommunikálni tudjanak szükségük van energiára és úgymond kilopják az elemekből, akkumulátorokból stb. (Nem tudom mennyi igaz belőle de nem tűnik hülyeségnek.) Szerintem érdemes lenne magnós/diktafonos felvételeket készíteni. hátha hallotok rajta valamilyen hangot. Helyezzétek el abban a szobában és pár óráig ne csapjatok nagy zajt. Esetleg kérdezgessetek mindenfélét (biztos láttál már ilyen filmeket) hátha jön rá válasz amit akkor nem hallasz, de a felvételen rajta lehet. Akár kamerákat is elhelyezhettek. Vagy valamilyen mágnesesség / elektromosságmérő műszert is be lehet szerezni, persze csak ha érdekel. :)

2012. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
100%
Amúgy könnyen le lehet tesztelni hogy a lámpának van-e baja. Cseréljétek meg a lámpákat. Ha a "jó" lámpa is hamar lemerül abban a szobában akkor tényleg paranormális dolog lehet. Ha nem akkor viszont tényleg csak zárlatos a lámpa.
2012. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából én hiszek ezekben a "parajelenségekbeen" és érdekelnek is ezek a dolgok...és mivel gyengeárammal foglalkozom a lámpákhoz is értek és szerintem nem zárlatos.egyébként írtam is hogy a tölthető akkuk is lemerülnek ebben a szobában viszont másik helyiségben sokáig bírják. ezt hangfelvételes cuccot lehet hogy ki fogom próbálni köszi a válasz!
2012. aug. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!