Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti ennek az Alajenak hisztek,...

Ti ennek az Alajenak hisztek, aki ilyeneket ír a honlapján? (Példák lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most azokhoz szól a kérdésem, akik hűen követik ezt az Alaje csalót. Olvasgattam a honlapját, ahol találtam pár érdekes választ, amit hívők raktak fel neki, és elvileg ő válaszolt rá. Pár példa:


"Kérdés: Tudnál beszélni a delfinekről? Mindig olyan szerető lényeknek találom őket.

Válasz: Ők leszületett földönkívüliek."


"Kérdés: Hello Mr.777ALAJE. Mi a véleményed a Google megmagyarázhatatlan jelenségéről?

Válasz: A Fény Galaktikus Szövetsége adott egy ötletet telepatikusan a Google embereinek, hogy mutassanak egy hajót. Azok az emberek a Google-nél, azt gondolják, hogy ez az ő ötletük... De valójában, az embereim adták nekik az ötletet. Ez egy módja, hogy a Földi emberek elméjébe hozzunk egy hajó képét és, hogy lássuk hogyan éreznek efelől."


"Kérdés: Lehetséges a Földi embereknek elutaznia a Plejádokra?

Válasz: Csak ha magasabb rezgésben vagy."


"Kérdés: Van egy találkozóhely, ahol minden Fény Galaktikus Szövetség lény találkozik és tudod a hely nevét?

Válasz: Igen, ez a hely a Földön kívül van, a nagy anyahajókban."


" A Fény Szövetségének többezer különböző földönkívüli faja van."


Most ezek után, vki magyarázza már el nekem h lehet egy ilyen emberben hinni, akinek a szavaiban látszik a hazugság, és a csalás?:) Több ezer idegen faj? Anyahajók? Delfinek mint földönkívüliek?:D És még az ilyen emberek mondják h ők magasabb tudati szinten vannak?:D

Mindenkinek a véleményét szívesen várom:)



2012. aug. 6. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én alapból nem hittem neki. Láttam pár percet a videókból, az pont elég volt a sírógörcshöz.

Én azon töröm a fejem, hogy ilyeneket fogok csinálni. Videókat meg egy ilyen weboldalt. Aztán megélek a reklámokból és röhögök a hívőkön.

2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Már én szégyellem magam az alaje hívők helyett. Elvileg az ember a legintelligensebb faj, de mégis olyan könnyen lehet őket manipulálni.
2012. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az, hogy ki kinek vagy miben hisz, az belülről kell jöjjön.

Ne fikázd ezeket az embereket. Ennyi erővel kérdezhetnéd, hogy miért hisznek a keresztények Jézus Krisztusban. Azért, mert ez ad nekik erőt.

Nem rosszabbak Alaje válaszai, mint az egyházéi.

2013. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezeket a rezgéseket a szeretet rezgéseit amiről alaje videóiban halottam már megtapsztaltam és bevállt eek után ezt vegyem ostobaságnak???
2015. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!