Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek köze lehet a vonzás...

Ennek köze lehet a vonzás törvényéhez (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Pár hete elhatároztam, hogy nagyobb figyelmet fogok szentelni a hajamnak úgy, hogy elkezdek hajvitamint szedni és ricinusolajas pakolást használni, hogy gyorsabban és egészségesebben nőjön. Na mindehhez még nem kezdtem hozzá ténylegesen, viszont nagyon lelkesít a dolog, naponta többször is képzelgek gyönyörű, hosszú és egészséges hajról(még sosem tudtam megnöveszteni a hajam, mert úgy elroncsolódott mire a vállam alá ért). Az utóbbi napokban felfigyeltem arra, hogy a hajam abbahagyta a hullást, sokkal erőteljesebb, rengeteg "babahaj" jelent meg körben, olyan, mintha frufrum lenne...és ami még meglepett, hogy az egyébként állati lassan növögető hajamon hirtelen 2-3 hét alatt másfél centivel nagyobb lett a lenövés... Ennek köze lehet a vonzás törvényéhez?
2012. jún. 9. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az elme erejét használva változtattál a fizikai tulajdonságaidon. NEM kell ilyen szarokat venned, már mint hajvitamint, hanem egyszerűen nézz utána az interneten az elme tükre technikának és azt használd az még erősebb lesz, mivel ott alfába képzeled el, nem csak így ébrenléti béta tudatállapotban. Én kb. pár nap alatt megtudom a hajamat változtatni más színre, pl. feketéről barnára.
2012. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy köze lehet. Egy srác pont az ellenkezőjét érte el: Annyit mondogatta hogy kihullik a haja, hogy megkopaszodott teljesen :S
2012. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök hihető, hogy pár naponta megváltozik valakinek a hajszíne (festés nélkül)... :D :D :D
2012. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mennyi idő alatt változna meg? Ha nem próbáltad még ki, akkor ne írj. A szemem megváltoztatásánál csináltam meditációt, aztán rá 1 órára már be is vérzett a szemem, elkezdett hozzá igazodni a tudatalatti. Az, hogy milyen gyorsan érsz el valamit attól függ, hogy mennyire vagy jártas a témákban, és mennyire tudod gyakorlatban alkalmazni.
2012. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyakoroltad a Sharingan szemet?:D
2012. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!