Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy a...

Hogyan derítsem ki, hogy a kutyánk valóban szellemet lát?

Figyelt kérdés
A kutyánk immár 2 hónapja boldogítja a családunkat. Azután vettük miután előző kutyánk öregségében meghalt. Néhány hete figyeltem a kutyusunkat és azt vettem észre, hogy este 10 óra körül ráül régi ebünk sírhelyére és elkezd vonítani, majd pár perc múlva őrülten rohangálni kezd mintha játszana. Nem rég néztem egy műsort amiből megtudtam, hogy az állatok megérzik a szellemek jelenlétét. Attól kezdtem félni, hogy elhunyt állatkánk visszajárkál a halálból. Hogy derítsem ki, hogy tényleg szellem van e a kertünkben?

2012. aug. 22. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha léteznek is szellemek, az állatoknak biztos, hogy nincs szelleme.

Szerintem csak egyszerűen érzi azt, hogy ott van a kutya elásva. :DDD [Elnézést a szóviccért.]

2012. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 talakvele válasza:

Nem. Nincs. Hülyeség.

Szellemek nem léteznek, az életem során tapasztalt 6 kísérteties esetről mindd kiderült, hogy van rá teljesen logikus magyarázat, és hogy mesterségesen megismételhetőek voltak.

Egyszer egy trükkös fólia ijesztett meg, körülbelül két éve. Ez volt az utolsó. Ideje lenne már nekem is kinőnöm az ilyen hülyeségekből, ajánlom, hogy te is tedd ezt.

Szép estét!

2012. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem hiszel bennük léteznek csak nem biztos, hogy neked is megjelennek.
2012. aug. 22. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nincs kutyám, tehát az én kutyámnak hótziher, hogy nincs lelke.

És szeretem az állatokat, de nincs kísértetük. Ahogy az embereknek sem.


Kedves kérdező!

Te ugyanolyan vagy, mint sokan mások. Eldöntöd, hogy szellem, de azért kérdezel róla.

Hívd ki valamelyik TV-csatorna szellemvadász csapatát, ha ennyire hiszel bennük, majd ők két elmosódott hangfelvétellel igazolják, hogy szellem...


És akkor még valami: hidd el nekem, hogy létezik Gigantikus Répazabáló Szörny. Attól, hogy neked nem jelenik meg, MÉG TUTIRA LÉTEZIK!

2012. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egyetértek kedves kérdezővel. A kutya nyugodtan láthatta a másik szellemét, és az nagy baromság hogy állatoknak nem lehet szelleme. Az állatok, ugyan úgy mint a kis gyerekek látnak dolgokat amiket mi nem, mert mi már túl korlátoltak és beszűkült agyúak vagyunk ahhoz, hogy észrevegyük.


Ajánlom mindenki figyelmébe az "Állatok hatodik érzéke" c. könyvet.


[link]

2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Gigantikus Répazabáló Szörnyben hívő személy!

Ha te hiszel benne (és tudom hogy ezt csak kritizálásból írtad) hát jó, de kérlek fogadd el, hogy szerintem léteznek szellemek és a rosszindulatú véleményedet tartsd meg magadnak. Köszi.

Kedves Macs_!

Köszönöm hogy igazat adsz nekem. A könyv amit ajánlottál nagyon érdekes és szívesen el is olvasnám. :D Igaz hogy az állatok és a gyermekek lelkivilága színesebb és könnyebben elfogadják ami igaz, de nem biztos hogy a földhöz ragadt felnőtt emberek számára hihető.

2012. aug. 22. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki lehet deríteni, hogy a kutyátok szellemet lát-e. Az első gondolatom az volt, hogy betanítani a kutyátokat. Pl. ha meglát egy másik kutyát, akkor tegyen vmit amivel jelzi ezt nektek. Az egyik válaszoló ajánlott egy könyvet, ha érdekel a téma mindenféleképp olvasd el.
2012. aug. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha ez neked rosszindulatú, akkor neked nagyon szép lehet az életed, mert még nem találkoztál rosszindulatú személlyel...

2012. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az a betanításos dolog szerintem nem egy rossz ötlet.

Amúgy én tudom hogy vannak szellemek, nyugodtan elhihetitek vannak akik látják őket. Én is láttam már egyet kettőt. Azt viszont nem tudom, hogy az állatoknak van-e szellemük.

2012. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!