Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek eddig bejött amit az...

Nektek eddig bejött amit az indiai pálmaleveletekről felolvastak a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden héten fel kellett mennetek pestre, és vinni virágot meg gyerekruhát, amikor ők kérték?
2012. aug. 24. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolsz?
2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Jól vagy?
2012. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azigen, mik ezek, krisnások?
2012. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Pénzlehúzás.

Azt állítják egyesek, hogy mindenki sorsa meg van írva a pálma leveleken.

Így különböző "anyagi áldozatok" meghozatal során hajlandók kikeresni a rengeteg pálmalevél közül a tiedet, és akkor azokból majd összerakod, hogy mi vár rád:

= ha hiszel nekik, anyagi romlás! :)))

2012. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Meg mindig csinaljak a palmalevelezest? En mar nem egyszer gondoltam hogy feljelentem oket csalasert de eddig halogattam, lassan viszont ittlesz az ideje. Az ideg kap el milyen pofatlan modon huzzak le az embereket. Ja igen, csalas az egesz.
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki nem ismerné a pálmaleveles-sztorit: [link]
2012. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ha ilyet csinálsz én jobbat jósolok, mint a pálma! Az anyagi helyzeted csúfosan zátonyra fut... a jósokban, meg az olyan dolgokban ami jósol nem szabad hinni! Mert kamu!
2012. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kérdező. Köszönöm az eddigi válaszokat is, de valóban van olyan személy, akinek bejöttek a jósolt dolgok?

Mi Januárban voltunk a férjemmel pesten, hogy felolvassák neki a pálmalevelét, de azt mondja, hogy amit eddigre mondtak neki, semmi nem jött be. Itt valamelyikőtök említette, hogy fel kéne jelenteni őket, erre ő annyira felhúzta magát, hogy bevallotta, miután vége volt az egész felolvasásnak egy nő behívta külön egy szobába, amit én is láttam, csak nem mehettem be, és még ott is lehúzta 5000 ft- tal, adományozás céljából. Annyit tudok még, hogy meghatározzák milyen időközönként kell megjelenned pesten a pálmalevél központban, kell vinned virágot, gyerek ruhákat, meg a franc tudja, hogy még mit nem kérnek, ha az ember felmegy, de mi nem mentünk, mert 200 km- re lakunk, és büdös lett a dolog, mikor még ruhákat is kértek, és előre persze nem mondták, hogy majd még ez is fog következni.

2012. aug. 24. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
nemtudom akkor ezek lehet masik banda mar? akikrol en tudok azok elore megmondtak hogy mennyibe fog kerulni, elvileg nem kellett ruhakat vinni meg ilyesmiket. (vmi 20 ezerbe kerult azt hiszem)
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!