Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözhetnék egyedien? 16/L

Hogyan öltözhetnék egyedien? 16/L

Figyelt kérdés

Nem szeretem, ha ugyanúgy nézek ki, mint a többi lány, de azért bohócot sem akarok csinálni magamból. :D A stílusom nőies, csinos, bájos. :D (néha egy kicsit lazán sportos)

Mit ajánlotok, hogyan tehetném egyedivé az öltözködésem?

16/L



2012. aug. 17. 17:29
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem készíts pl.ruhákat,vágj le egy két ruhából diszítsd ki magadnak..

Kezdj egy gyurmázni(süthető fajtával) nővérem is azt csinálja és nagyon egyedi fülbevalókat nyakláncokat néha a ruhájára szokott csinálni kis mintákat.14/F

2012. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
el*
2012. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A süthető gyurma ékszerek valóban jók, én is csináltam már elég sokat, így mindig egyedi kiegészítőim vannak.

Ha a ruházatot is szeretnéd egyedibbre, akkor ne úgy öltözz mint minden tini, pl most mindegyik cicanaci meg csőfarmerban rohangál, pedig marha unalmas, ezeknél még a trapéz farmer is menőbb. Cicanadrág helyett meg valami szép harisnya szoknyával vagy rövidnadrággal. Szóval a lényeg hogy ha valami nagy divat, akkor te ne azt hordd mert olyan unalmassá válsz mint mindenki más.

2012. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és nem kell követni minden esetben a divatot. csak azt vedd fel ami neked tetszik. ha a saját ízlésedet követed akkor csakis egyedi lehetsz.
2012. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm.. ezt így nem lehet megmondani.16 vagyok én is,nekem mindig mondják,h ami ruha rajtam van ,az olyan hozzám illő . Kérdezni szoktam,h miért? nem tudják,de annyi,h ha felveszem,akkor az az én stílusom. Az mondjuk lehet is,mert hogy szoktam varrattatni egyes darabokat,meg anyu is szokott varrni.na olyan senkinek nincs,tuti.Meg lehet ,h érdekes,de ên anyummal szoktam néha cserélgetni ruhát,nagyjából egy a stílusunk. Szerintem azt viseld,ami tetszik..öltözködj változatosan,szoknya,nadrág....amit szeretsz. Meg szeretek olyan cuccokat venni,amiből csak egy van a boltban. Persze akkor sincs gond,ha több is van,de így egyedibb.
2012. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem attól válsz egyedivé, hogy olyan ruhákat hordasz ami senki másnak nincs... lehet egy tömegcuccot is úgy hordani hogy mindenki azt mondja h hűűű ennek a lánynak van stílusa, meg lehet úgy is h mindenki tömegnek néz. azt viseld ami tetszik, ne azt amit csak azért hordasz mert divatos. és ma már erre nagy lehetőséget kínálnak már az üzletek is, hisz annyiféle mintás trikót meg mindenfélét gyártanak hogy csak na lehet nem is futsz össze vele az életben, pedig egy divatmárka boltban vetted. én mindig olyat veszek ami tetszik és jól áll, és az emberek szerint "egyedien" öltözöm, pedig össze szoktam futni az utcán a cuccaimmal néha :p
2012. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb manapság! Írtad, hogy a stílusod nőies. Hát akkor viselj gyakran szoknyát/egyberuhát szép harisnyával és cipővel, és rögtön egyedi és csinos, bájos leszel!! :-) Ez manapság igazán egyedi viseletnek számít, hiába gondolnánk elsőre, hogy nem az.

21/F

2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne öltözködj úgy mint a többi tini. Marha unalmas már ezek a kínaiban összevásárolt cicanacis kommerszmintás felsős összeállítások. Hordj nyugodtan szoknyát, egyberuhát, nyugodtan öltözködj jobb minőségű turikból (angol turkálók pl) ott igazán egyedi dolgokat találhtsz, amilyen nem lesz senkinek. Az ékszekeret, ahogy előttem is írták, magad készítsd, így igazán egyedien fogsz kinézni, anélkül hogy bohócot csinálnál magadból.
2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek kell ennyire nézni, hogy ki egyedi és ki nem? Öltözz úgy, ahogy neked tetszik.
2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!