Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfi valaki és mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi valaki és mivel tartozik a párjának?

Figyelt kérdés
Egy csomószor csak arról hallok, hogy egy nőnek mit kell tennie (smink, ruházkodás, magabiztosság, szőrtelenítés), hogy valódi nő legyen és mennyi dologgal tartozik a társának a párkapcsolatban (főzés, szépség, megértés, szex). De annál ritkábban van arról szó, hogy mit kell a férfiaknak tenniük azért, hogy "valódi" férfinak tekintsék őket és egy párkapcsolatban mit kell adnia a másik félnek, hogy ez működő képes legyen egyáltalán.

2012. aug. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kölcsönös odaadás és bizalom.
2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy férfi attól férfi, ha mindezt a sok női tennivalót ÉRTÉKELIK! Magabiztosságot kell sugározniuk, és azt, hogy bármi áron képes lenne védeni és szeretni és kényeztetni a szíve választottját.
2012. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül...


Legyen összhang, kölcsönös megbecsülés, tisztelet és szeretet, és kölcsönös fontosság.


ÉS munkamegosztás! Vannak férfi és női munkák is. Mivel én pasi létemre szeretek főzni így anno nálunk úgy ment h a zasszony takarított én főztem. Mind a 2-en dolgoztunk.


A telefonos dolgokat amikor intézkedni kellett hivatalos dolgokban azt mindig én intéztem...mindegy szóval megoszlottak a dolgok.

2012. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!