Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Titok!? Párkapcsolatok?

Titok!? Párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Én hiszek a titokban, már rengeteg dolgot váltottam vele valóra, és tényleg, őszintén hiszek benne szinte mindennel kapcsolatban. De a párkapcsolatok terén sohasem működik... Tudjátok mi történik? Van valaki, akit szeretek, problémáink adódnak, akkor én megpróbálom alkalmazni a Titkot, hogy azok megoldódjanak. De ahhoz teljes szívemből hinnem kell benne...viszont félek őszintén hinni benne, mert ha nem következik be, akkor meg csalódok és koppanok és szenvedek... Mit csináljak???? Értitek, ugye, miről van szó? Segítsen valaki, mert megőrülök.....:S:S
2012. aug. 25. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Gőzöm sincs, mi a fene az a titok, de ha még léteznének is ilyen dolgok, párkapcsolatra azért nem működnének, mert korlátoznák a szabad akaratot...
2012. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
A titkok sosem vezetnek jóra egy párkapcsolatban, mert mindig kiderülnek, de gondolom nem erre gondoltál. Akármi is az, ne hogy azt hidd, hogy hókusz pókusszal meg lehet oldani a valós életbeli problémákat, ez nem így van, neked kell tenni érte, hogy rendbe jöjjenek. Bocs hogy felébresztelek az álom világodból, de ez az igazság.
2012. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Titok az egy könyv..... meg egy film.... egy pár évvel ezelőtt mindenki erről beszélt... nem valós titkokról beszélek és nem álomvilágban élek.... Jó lenne, ha olyan írna, aki ismeri amiről beszélek.
2012. aug. 25. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Magyarul megint egy olyan kérdező, aki azt akarja, hogy bólogassanak neki...
2012. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Most néztem bele. Te élsz álomvilágban.
2012. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként már ne is haragudj, de ha ilyen ökörségekben hiszel, én is elhagynálak...
2012. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Csak nyugodtan hisztizd ki magad, az is sokat segít.
2012. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Igazából ezen csak te tudsz segiteni,azt irod ,hogy más területen működik,akkor neked kell változtatnod a gondolkodásodon,pont ez a lénye a titokban.Ha már elöre azt gondolod,hogy nem fog sikerülni,és csalódni fogsz, be is következik.Próbálj a párkapcsolattal kapcsoltban is pozitívan gondolkodni,és bízni hinni benne,magadban és a párodban.
2012. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Laci mondtam hogy beszéljük meg....:(
2012. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, a vonzás törvénye egy baromság. Ha azt hiszed azzal minden sikerülhet, hát tévedsz. Ez ember a problémáit csak maga tudja megoldani, ha meg akar szerezni valamit azt is csak a saját erejéből tudja. Tudod miért szenvedsz? Mert ilyen hülyeségekre támaszkodsz.
2012. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!