Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérdésem (talán segít valaki,...

Kérdésem (talán segít valaki, főleg azoknak címzem, akik vonzás törvényében hisznek) : Miért van az, hogy mindig ugyanolyan pasikat vonzok be? és nem arra amire igazán vágyom? (folyt)

Figyelt kérdés
Tehát hogy én vágyom egy magabiztos, határozott emberre, aki irányít engem, és nem ugrik minden egyes kérésemre, nem akar folyton a kedvemben járni, számomra ez idegesítő. Akiket bevonzok, azok már egy hét után képesek szerelmet vallani, pedig még nem is ismernek. Számomra ezek nyálas pasik, és istenítenek engem, hogy milyen szép vagyok, milyen jó vagyok, szinte látom az áhitatot a szemükben! és ez engem zavar! nekem pont az ellenkezője kéne! mit csinálok rosszul?

2012. aug. 14. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ZSák a foltját.
2012. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma már mindenki ilyen. Félnek a magánytól, a tévésorozatokban is mindenki kapcsolatban van. Lépést kell tartani a show-val. Csupány ennyi.

Inkább legyél szingli, sokkal jobb.

2012. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak olyan palit amilyen kell, de ne ilyen hülyeségekkel.
2012. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!