Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehet szellem?

Ez lehet szellem?

Figyelt kérdés

Sokszor éreztem valaminek a jelenlétét amikor egyedül voltam,de azt még betudtam annak , hogy képzelődöm. Aztán volt hogy arra ébredtem, hogy amiben elaludtam felső le volt véve rólam és szépen összehajtva mellém volt téve.

De olyan is volt, hogy arra ébredtem kora reggel hogy egy pokróc rá van még terítve a takarómra. Csak szüleimmel élek és azt mondták egyikük sem volt és hát minek kelnének fel az éjszaka közepén engem takargatni stb.


2012. aug. 27. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ennél még az is valószínűbb, hogy a reptoidok voltak, bár azokban sem hiszek.
2012. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az a reptoid? XD
2012. aug. 27. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember felkel az éjszaka közepén inni, takarózni, stb de nem emlékszik rá. nekem sokszor mondták a szüleim, hogy kimentem inni, vagy wc-re, vagy zoknit húzni (télen) de másnap, mikor mondták nem emlékeztem rá, mert vlószínüleg közben álmodtam is, csak valamennyire a tudatomnál voltam. vagy olyan is van, hogy felkeltenek az álmodból, pl. ha fotelban alszom el, felébresztenek és átküldenek a szobámba, arra sem emlékszem. lehet, hgy veled is ez történt.. fáztál, és kellett a pokróc..
2012. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt rajtam takaró már.. de lehet hogy alvajárás
2012. aug. 27. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Alvajárás! Ilyet én is szoktam csinálni!Azt hiszik sokan alvajárva nem tudsz értelmes dolgokat csinálni! De én például alvajárva volt,hogy összepakoltam az iskolai cuccom és felöltöztem,akkor ébredtem föl mikor a cipőm húztam !
2012. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az kemény! XDDDD
2012. aug. 27. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy időben minden reggel fordítva ébredtem az ágyamban, Tehát ahol elalváskor a lábam volt ott volt a fejem reggel. És nem emlékeztem rá. Volt hogy februárban indultam gesztenyét szedni, és anyám rám szólt hogy éjszaka van...mondom jó, és visszafeküdtem. És ezekből semmire sem emlékszem. Nem szellem az amit észlelsz, hanem tudattalan mozgás. Majdnem mint az alvajárás, csak van célja. pl hogy ne fázz.
2012. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!