Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztatok már paranormális...

Kupicalajos kérdése:

Találkoztatok már paranormális szellem tevékenységgel? Ha igen mongyatok már róla 1-2 mondatot! Többi alul!

Figyelt kérdés
Milyen kameramódban lehetne lefilmezni vagy lefotózni 1 szellemet?

2012. aug. 9. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2012. aug. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyenben,mert szellemek nem léteznek.
2012. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:

Én kiskoromban kétszer, azóta soha nem láttam ilyesmit, de elfogadom, hogy van.

Ez a kameramódos kérdés vicces. Csak akkor van esélyed lefotózni egy szellemet, ha legalább részletesen materializálódik, azaz fizikai testet ölt. Ezt saját erejükből általában nem tudják megtenni, ezért ez a jelenség nagyon-nagyon ritka.

2012. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

"Jajj nem is léteznek szellemek ne szívjá' annyit, nincsenek ilyen hülyeségek", öcsém, könyvet írhatnék arról hogy hányan mondták ezt, utána saját szemükkel láttak valami sz*rt azóta is hisznek és nyitottak az ilyenre. Legyetek már egy kicsit nyitottabbak, nem akkor furcsa a világ ha léteznek szellemek, akkor lenne fura ha nem létezne ilyesmi.


Kérdésre válaszolva: igen láttam már parajelenséget, mindenki látott csak annyira majmok hogy fel sem fogják, bocs nincs erre jobb kifejezés. Bármilyen kameramód megteszi, a kulcs a lencse elhelyezése és a türelem. Mindenesetre ott helyezz el kamerát ahol tudod hogy ott már történt valami.


Az én történetem: 5-6 éve történt, hogy éjszaka közepén felkeltem, vízért akartam menni a konyhába. Felültem...a fehér falon szembe velem, 2 emberi alakot láttam meg (telihold volt, függöny nem volt behúzva, az alakok kint voltak tehát az árnyékukat láttam a falon), gondoltam csak egy fa árnyéka. Kicsit jobban megnéztem, akkor láttam hogy ez 2 ember egymással szembenéznek és mozog a szájuk. A másodikon lakom, panelház. Nem hiszem hogy valaki 15 méteres magasságban éjszaka közepén az ablakom előtt társalogna valakivel hacsak nem tudnak repülni. Kinéztem, létra sehol. Kiabáltam anyának, harmadik kiáltásomra felébredt és sietett hozzám, kérdeztem látja-e az alakokat. Nem válaszolt. Reggel megint megkérdeztem, halkan mondta: "volt ott valami, igen..."

2012. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Az egész Ezotéria téma egy paranormális jelenség.
2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Won ***** válasza:

Jobb esetben sehogy. Ha van elég türelmed és találsz valakit, akihez pl hozzá van tapadva és tőle elég energiát szerez a manifesztációhoz, akkor sikerülhet. Akkor már mindegy a kamera. De nem árt, ha tud éjjeli módot.


Won

2012. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen találkoztam, álmomban, mert a szellemek csak a képzeletben léteznek, akkor is ha Józsi bácsi már látott egyet és ezt a Tv-ben is ekmondta.
2012. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!