Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez szellem démon?

Mi lehet ez szellem démon?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a házámban nagyon sok furcsa dolog történik kb 1,5 eve miota az apja teherbe ejtett egy cigany lanyt. Mi lehet ez?


Az udvarukon 2 ház van az első hazban a nagyszülei laknak és a hatsó házban ő a testvére anyukája apukája lakik. Valahányszor elkezdik imádkozni a rózsafüzért dübörörg a lepcső mintha mennének ralyta felfele vagy lámpák kapcsolnak fel kulcsra zárodik az ajtó. Az utobbi pár napban kiboritottak a sót az asztalra második nap a nagymamája este tésztát sütött és reggelre a tészta közepén egy háromszög volt kikaparna és hosszu karom nyomok voltak benne 3 nap pedig só volt ismét kiboritva es 9 uj nyom volt benne. Mi lehet ez? A kisfiut amikor elvittek a temetőbe kivilágitáskor mert nem volt ki vigyázzon rá, amikor hazaért nagyon furcsákat kiabált pl. ne hagy békén segitség ne báncs a mamája lelocsolta szentelt vizzel de gyerek marta magárol lefele a kezével és a fenti wc hátához leült. A gyerek eleg aggressziv amugy verekedik csunyán beszél hisztizik

Tortent meg mas is de ezek jelentosebbek

Villanykapcsolt fel tobbszor

1-1 suhanast hallotak magok mellet mintha gyorsan elment volna melletük valaki

Főzés közben a hátán 1 alkalommal nehézséget érzet mintha rá feküdt volna valaki

Hivtak egy látnokot és az azt mondta az emeleti fürdőbe nagyon erős a jelenléte annak a valaminek mert ő amint belépett a fürdőbe rosszul lett addig amig ki nem ment onnan és meg az egyik gyerek szobajában is elég erős.

Azt mondta nekik nehogy ott aludjanak abban a házban mert nagyon rossz vege lehet.

Nagyon gyorasn kell lepjenek valamit külömben halál is lehet a vége.Igy most az egész család a ngyszülők házában alszik.Eddig én sem hittem el ezt az egészet de mostmár egyre inkabb hiszem.

A látnok nem tudta meg mondani hogy mi lehet ez mert nincs olyan nagy képessége.

Olcsó húsnak hig a leve.



2012. aug. 30. 12:21
1 2
 1/17 Lilith1994 ***** válasza:
Akár poltergeist tevékenység is lehet, de akármi más is. komoly segítséget itt úgysem fogsz kapni.
2012. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak odaböfögött a medvedisznóember.

Már az első mondatban látszik, hogy kamu a kérdés.

2012. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A kerdes nem kamu nagyon is igaz a sutit en is lattam es tudom hogy ok nem hazudnak nem jokedvembol irtam ki akerdest hanem azert mert segitenunk kell rajtok
2012. aug. 30. 12:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Valaki gonosz lelket kuldott rajuk,.ahoz pedig nem kell se ciganynak ,se orosznak,kinainak lennie az illetonek, hogy rossz akaro legyen!!!hivjanak papot a hazhoz ,ha ez segit !ha nem akkor majd meg szokjak .
2012. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"A barátnőmnek a házámban nagyon sok furcsa dolog történik kb 1,5 eve miota az apja teherbe ejtett egy cigany lanyt."


Ebből hogy vonsz le bármit is?

2012. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam esetleg megrontottak a ciganyok mert a lany csak 16 eves volt amikor teherbe ejtette
2012. aug. 30. 12:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Még hányszor írod ki ezt a kérdést? Párnapja már kiírtad, csak akkor direkt úgy írtad, h tele volt helyesírási hibákkal végig. Most meg hirtelen megtanultál helyesen írni?
2012. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Papokkal nem sokra mész, rosszabbak mindenféle csalótól, csak átverik az embereket. Vannak erre megfelelő emberek, de azt nem egy templomban találod meg
2012. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te úristen fúújO_o Én már az 1. mondatnál elakadtam.. Az apja megcsalja az anyját egy CIGÁÁÁÁÁÁNNYAAAAAAAL és még ezek után ott él velük? pff..

Amúgy a történet kamu, tele van filmes jelenetekkel és tipikus "démonos/szellemes" hiedelmekkel.. Szentelt vííz?! Lool ezen felsírtam:"D A szentelt vízben semmi maróanyag nincsen,sőőt az is sima víz:) Csak az egyház állítja különlegesnek. És énis tudok aggresszív lenni, verekedni, csúnyán beszélni mégsem szállt meg sem démon, sem szellem..

Ohh és képzeld én vagyok Lilith, amennyiben nem küldesz egy ázsiai fiút és 1.000.000 Ft-ot a Pokolba, énis náluk fogok kísérteni sőőt most még egy egész Lakatos családot is viszek az apjának!;D

2012. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A sztori nem kamu tok igaz ha nem hiszed gyere el abba az utcaba mert ott mindenki errol beszel hidd el nem kamu az meg hogy megcsalja a feleseget az o dolga de a csalad nagyon vallasos es ezert jott ide a szentelt viz
2012. aug. 30. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!