Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodom azt, ami később...

Anonymus9696 kérdése:

Megálmodom azt, ami később meg is történik. Mi lehet ez? O. o

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor álmodok valamiről, és ez pár nap vagy talán hét múlva meg is történik.

Már több mint 20-30ilyen eset volt és ez kb. 8éves koromban kezdődött... (most 16vagyok)

Ez csak véletlen lehet? O.o

Vagy mi lehet ez?


2012. szept. 1. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
kaptál egy látnoki erőt amit még tovább is fejleszthetsz és új erőket tehetsz hozzá.tanulj és ne félj tőle.
2012. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jajj, de rég volt jövő látónk. Ez csak véletlent lehet, mert most a jelenben még nincsen jövő, amit minden gondolatunk befolyásol valamennyire.
2012. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Én is szokszor megálmodom, hogy mi lesz...

Nem rég álmomban menyasszonyi ruhában álltam az oltár előtt... Màsnap kiderült egy kínos dolog rólam, mindenki rólam beszélt, vki össze-vissza hazudozott... Megnéztem az Àlmoskönyvben, amit álmodtam azz jelenti, hogy "rossz pletyka kering rólad"..

De volt olyan is, hogy éjszaka álmomban történtek dolgok és másnap olyan érzésem van, mintha már átéltem volna ezt a szitut... De vmikor hülyeségeket álmodok.. Mostanában azt álmodom, hogy történik vmi, de akármennyire is látni akarok, nem tudom kinyitni a szemem, vagyis csak homályosan látom, azt ami folyik körülöttem. :)

16/L

2012. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Ha olyanokat álmodsz meg, hogy Jóska mossa a fogát, Pista meg elmegy tankolni, akkor nem nagy szám.

Egyéb esetben pedig hazudsz.

2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Jajj ti kislányocskák és kisfiúcskák. Nem álmodjátok meg a még amúgy sem létező jövőt, csak különlegesnek szeretnétek érezni magatokat, de értsétek meg, hogy ilyen nincs. Nem tanították a suliban?
2012. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
amugy van.több útra léphetsz amin a lehetséges jövők vannak.és ha végig ugyan azon az úton mész ami ahhoz a jövőhöz vezet akkor lehetséges megálmodni.
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
de persze erre is csak azok képesek akik nem egy szimpla embernek születtek és nyitottak a világra .
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
drakonak, itt az egyetlen aki nem nyit a valós világ felé az te vagy, mert egy mese világban élsz.
2012. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Normális választ adtam, elmondtam, hogy a jövőt nem lehet megálmodni. Aki azt mondja, hogy lehet az vagy hazudik, vagy hülye.
2012. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én ezt komolyan gondoltam! :)

Volt már olyan, hogy azt álmodtam, hogy egy fekete-zöld színű biciklivel jövök hazafelé és kint álltak barátaim stb., homályosan de mégis láttam.

És ez kb. pár nap múlva ugyan így megtörtént, az álmom csak néhány másodperces volt kb. 30-35, de végig ugyan azok a dolgok történtek.

És erre megmerek esküdni. Nem hazudok....

2012. szept. 1. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!