Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek minden okkal...

Szerintetek minden okkal történik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 18:23
 1/10 anonim válasza:

én úgy érzem,igen

Eddigi életemben ha ott jelen pillanatban nem is értettem/láttam a lényegét,később megértettem,h mi miért történt...

2012. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi se okkal, szabad akarat van, Te döntöd el, hogy mit akarsz, és bármit elérhetsz az életben, amit akarsz.
2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De itt nem olyanra gondolok amikor nem tanulok és 1-est kapok, mert az magától érthető. Viszont rengeteg dolog történt az életemben amikor pl. a történés idejében nem értettem, hogy miért kell így történnie, majd késöbb megértettem hogy ez vagy az milyen okkal történt. Aki azt írta, hogy bármit el lehet érni az életben csak akarni kell az részben igaz. Pl. ha én tolószékes vagyok akkor valószínűleg akárhogy akarom nem leszek topmodell. Ha süketnéma vagyok valószínűleg nem leszek miniszter elnök. Hiába akarom, és hiába harcolnék érte egy életen át. Nem 1 dolog volt már az életemben amiért akár meg is haltam volna, de nem rajtam múlott, és nem azért mert nem voltam eléggé kitartó.
2012. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ok okozat. Ez az univerzum alaptörvénye.
2012. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jah......igen...én így gondolom! Mindenek...igen vannak véletlenek...de semmi sem véletlennül történik...még az sem ha összetörsz egy bögrét....én egyszer ezt tettem és miközben szitkozódva takarítottam.....megtaláltam a szekrény allatt a gyűrűmet amit rég kerestem...... És még ezer ilyet tudnék mondani...csak az ember nem mindig veszi őket észre...
2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy nincs előre megírt sors, viszont az eléd kerülő "problémák" okkal bukkannak fel, de szabad akaratodban áll választani, hogy melyik úton indulsz tovább. Ha a rossz utat választod idő kérdése, hogy újra választási lehetőséghez juss... egészen addig míg meg nem tanulod amit meg kell... akár életeken át.
2012. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, minden okkal.
2012. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor ha valamit nem tudok megoldani azért ismétlődik sokszor meg az életemben?

2012. júl. 26. 20:28
 9/10 Won ***** válasza:

Igen valószínű. Az lehet a karmikus feladatod...


Szerintem is minden okkal történik. Akárhogy is próbálom csavarni ez jön ki. Akár sors, akár szabadakarat, vagy a kettő közöse mindig van ok. Filozófiailag elképzelhetetlen, hogy valaminek ne legyen oka. Olyan nincs, hogy valaminek nincs oka, szerintem. Ha valaki mégis tud ilyet, írja meg nyugodtan.

Például:

lelöksz egy poharat<--figyelmetlen voltál<--fáradt vagy<--nem aludtál eleget<--sokat dolgoztál<--sok a munka


Így lehet eljutni a sok munkától, egy pohár lelökéséig. Aki az ok-okozatot említette, nagyon is jól mondta(ment neki a pont). Minden összefügg mindennel. Még két ilyen látszólag egymással semmilyen kapcsolatban nem lévő dolog is.


Üdv.: Won

2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kaarooliinaa válasza:
igen sokszor tapasztaltam és pár évvel hónappal vagy nappal azután hogy valami megtörtént megtaláltam a választ és el is gondolkodtam rajta a sors akarja így :S
2012. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!