Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodom azt, ami később...

Anonymus9696 kérdése:

Megálmodom azt, ami később meg is történik. Mi lehet ez? O. o

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor álmodok valamiről, és ez pár nap vagy talán hét múlva meg is történik.

Már több mint 20-30ilyen eset volt és ez kb. 8éves koromban kezdődött... (most 16vagyok)

Ez csak véletlen lehet? O.o

Vagy mi lehet ez?


2012. szept. 1. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is megálmodom, ez bizonyos szinten természetes. Azzal, hogy ide kiírtad, nagy bátorságot látok benned, én nem mertem kérdezni sosem, igaz, most megírtam. 12 voltam, most vagyok 25, és először azt hittem, véletlen. Nem is mondtam senkinek, aztán később nem hitték el. Majd elmondtam előre, a családomnak, és néhány barátnak. Ilyen volt a cunami, majd a vörösiszap is. Mondjuk a vörösiszappal nem tudtam mit kezdeni, mert nem hittel el, hogy vörös lé fog folyni, azt hittem, vér. Most ott tartok, hogy tudom, leírom, elmondom, de változtatni nem tudok. A családnak mondom és a barátoknak. Bennük megbízhatok, hogy nem adják tovább. Nem akarom, hogy kiderüljön ez a képesség, mert nem szeretem a nyilvánosságot. Megmarad nekem, ha elmondanám, akkor is bekövetkezne, nem lehet ellene tenni. Nem vagy egyedül. Mindig jegyezd meg az álmaid.
2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Hogy megálmodtad a vörös iszap katasztrófát? Az év poénja. Minden cseppnyi józan ésszel rendelkező ember tudja, hogy a jövő megálmodás kitaláció. Tudod miért? Mert minden gondolatunk jelentősen befolyásolhatja a jövőt. Pl ha te megálmodod, hogy fekete-zöld színű biciklivel jössz haza, de én azelőtt megsemmisíttetem az összes ilyen biciklit, akkor 100% hogy nem fogsz.
2012. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
12-es nagyon ostoba és tudatlan vagy, ennyit tennék hozzá
2012. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
vagyis 13-as bocsánat
2012. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék tudatlan? Mert nem hiszek a mesékben? El kell hogy mondjam, a pókember sem létezik.
2012. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

11. es vagyok, na pont ilyen emberek miatt nem tárom fel ezt a képességet. jobb nekem csendesen :)

igen, megálmodtam a vörösiszapot, ez van. gondolom, ezzel te nem lettél kevesebb, mert én sem lettem azzal, hogy beszóltál nekem :)

2012. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
felesleges vitázni vele, még nagyon mélyen alszik, elhiszi amit a tv-ben lát, kár vitázni ezzel a materialista barommal
2012. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
discoveryn ment a steen lee szuper emberek a valóságban ott volt egy ilyen öreg.nézd meg.
2012. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
dezsávűd van olyankor te nagy látnok
2012. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!