Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magamra szabadítottam a...

Magamra szabadítottam a démont? Mindenki válaszát kérem

Figyelt kérdés

Nyáron megkértem a szüleimet hogy had aludjak kint a kertbe egy hálózsákba. Egy szertertást akartam végezni amivel el tudom kergetni a rosszat az életemből.


Tehát amikor már mindenki aludt elkeztem a szertartást (amit neten olvastam, tehát nem tudom hogy működik-e), és mire befejeztem már kb hajnali 4 lehetett mert elkezdett világosodni.

Ezek után nem történt semmi fura, az elkövetkezendő egy héten de most már az életem egy pokol. Úgy érzem követnek, és néznek. Este a fülembe súgnak dolgokat.


Most magamra szabadítottam a démont?


2012. szept. 9. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen csak beképzeled az egészet.
2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvost szabadítanál magadra és a gyógyszereidet azzal többre mennél
2012. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a szertartás menete?
2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hú, ha megvárod, hogy mindenki válaszoljon, akkor egy darabig sajnos nem lesz változás :(

De írd le vagy linkeld a szertartást és megsasoljuk.

2012. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gondolni kell arra amit ki akarok űzni az életemből

körtáncot kell járni miközbe azt énekled tűnj el innen rossz

közbe pedig sót kell szórni magad köré



mikor végeztél kell tartani 10 perces szünetet és mégegyszer megycsinálni a szertertást

2012. szept. 9. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem okozhatja.
2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez biztos nagyon vidám, és elüti az esti órákat, de az égegyadta világon semmit se csinál. Használ annyira, amennyire elhiszed.
2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt a szertartást szivesen megnéztem volna. Még jó hogy szegény szüleid nem tudnak a hülyeségeidről.

Amúgy ja valószínű hogy magadra szabadítottál minden negatív energiát a só miatt. Csináld meg ugyan ezt ugyan abban az időben borssal és elűzheted a gonoszt!

2012. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igen, lehetséges.

Megpiszkáltál valamit, amit nem kellett volna.

Sose jó mágiázni, én nem tenném többet.

Én is olvastam egy ilyet a neten, tértisztító mágia...

Megcsináltam, nem is hittem igazán benne, aztán jöttek a fura dolgok...

Mondjuk a nagy, böszme kenyértartó puff, leesett a konyhapultról, vagy leesett a felakasztott kulcscsomóm, csak úgy, eltűntek dolgok, aztán olyan helyen kerültek meg, ahol nem is jártam, és mindig ro.hadt hideg volt a lakásban, amerre mentem a hideg jött velem.

Nem volt jó, nagyon nem.

Azóta semmi mágia, még viccből sem!

2012. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mi az amit csinálsz, és hogy az hogyan működik, mi lesz a hatása, mik lehetnek az esetleges következményei, az nem mágia. Egyszerű "varázslás". Olvasol egy praktikát, és kipróbálod. Aztán történik valami, vagy nem. Jobb esetben nem. A mágia lényege hogy tudd, mit miért teszel, és mit fog eredményezni. Okkult tudomány. Ugyanúgy tanulni kell, mint a matematikát, vagy a biológiát. Szabályok, törvények, elvek. Ezek nélkül csak kontárkodás. Mint amikor valaki sufniban gyárt csőbombát, mert poénos. Aztán vagy felrobbantja magát, vagy nem.
2012. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!