Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktál gondolk...

Milyen gyakran szoktál gondolkozni a végső kérdéseket illetően?

Figyelt kérdés
Én aszt vettem magam észre, hogy az iskolában az unalmas órákon gyakran elgondolkozok ezen, de viszont amikor otthon vagyok szinte sosem. És te?
2012. szept. 9. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mostanában sajnos gyakran, mert depressziós vagyok.

Nem szomorú, hanem depressziós, gyógyszert is szedek, sajnos.

Gyűlölöm ezt az állapotot, a világ legrosszabb betegsége, senkinek nem kívánom.

Azon szoktam gondolkodni, hogy miért kerültem ebbe a helyzetbe.

Isten akarta, vagy hagyta, vagy Isten nem is létezik?

Szerintem létezik valami felsőbb hatalom, de hogy mit akar ez a betegség tanítani nekem, azt nem tudom.


Azt kívánom, bár rájönnék, hogy mikor borultam így ki, vagy múlna el ez az egész sz.ar!

2012. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó...mit akar tanítani neked ez a betegség?Lehet,hogy lóf.szt,mert én is beteg vagyok,gyógyszert szedek,spirituális mester mondta,hogy ez nem életfeladat,nem karma,nem én vonzotam be...Szóval érdekes.

Ez egy ilyen világ,úgy látszik,lehet hogy nem minden van itt az Isten ellenőrzése alatt,bár lehet,hogy tévedem.

2012. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

>aszt


Ezentúl nyelvtanórán inkább figyelj oda.

2012. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
7 evig kuzdottem a depresszioval hol gyogyszerekkel hol nelkule. Megtanitott tulelni. Elfogadni. Szerintem amikor az ember egyedul van onmagaval akkor gondolkodik ilyen "vegso"kerdeseken.
2013. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!