Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Benneteket nem bosszant az...

Benneteket nem bosszant az hogy idejárnak beszólogatni és lepontozni mindenkit azok akik nem hisznek az ezotériában?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy kinek mi köze hozzá hogy ha valaki hisz a vonzás törvényében, az őrangyalokban, az ufókban vagy a horoszkópban. Vagy bármi másban.

Banyek, azért írnak ebbe a kategóriába az emberek, hogy a hasonló gondolkodásúakkal beszélgethessenek és tőlük kérdezhessenek.

Ez miért okoz bárkinek is boldogságot?


2012. szept. 12. 07:59
1 2
 11/13 yossarian44 ***** válasza:

Bocsánat, ezt a mondatot kétfelé akartam bontani:


*Mivel a Drakula után a regényben talált vámpíralak lett az uralkodó, az emberek, akik akartak vámpírokban hinni, onnantól kezdve abban a kelet-európai fajtában hittek. A könyvekből merítették az ihletet az élénk képzeletű emberek, az íreknél is így lett a leanashe-ból a vámpír.

2012. szept. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tejes kispapucs ***** válasza:

Nem,ha őket ez teszi boldoggá, meg ettől okosabbnak hiszik magukat, akkor pont nem érdekel :) Persze, semmi közük hozzá, mindenkinek joga van eldönteni hogy miben hisz. Tegyük föl, én most izé.. wicca leszek, és a Béla bá lehülyéz. Semmi köze hozzá! De ettől még nem fogok visszaszólni neki, az nem visz semmire.

Nem érdemes.. nos, nem mondom hogy "lealacsonyodni a szintjükre" mert ettől még nem lesznek se többek, se kevesebbek mint Te vagy én, csak szerintem tökre nem azon kell vitázni hogy Panni miért hisz a zombikban Anna meg miért nem...

2012. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tegez ***** válasza:

#8-as,

mit nem tudunk alátámasztani szerinted ?

2014. szept. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!