Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnél-e egy olyan Világáll...

Szeretnél-e egy olyan Világállamban élni (a Föld-bolygón), amelyet az ősi Atlantisz Urai irányítanak?

Figyelt kérdés
Atlantisz, Új Világrend, Világállam, Szép Új Világ, Aldous Huxley, Gép-Narancs, Nap,
2012. szept. 20. 21:54
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

-mi az az Atlantisz?

-Atlantisz áll. egy olyan földrész volt a mai Atlanti-Óceán területén, ami egy idő után két részre szakadt, majd folyamatosan elsüllyedt.


-milyen technikáik voltak?

-áll. mágikus technikákat használtak

(az egyiptomi nagy piramisokat is áll. ilyen technológiákkal építették)

2012. szept. 20. 21:57
 2/29 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ajajajaj....

Na én inkább itthon maradok Magyarországon. :-)

2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Már sz...rul hangzik hogy bárminek az urai irányítanak...

Én olyan világban szeretnék élni, ahol a kollektív tudat és a feltétel nélküli szeretet irányítja a világot, ahol azért nincs gonoszság, mert az emberek egyszerűen túlfejlődtek rajta és egy magasabb rendű fajként egységesen tehetnénk gyönyörűvé ezt a bolygót. Na, de nem e felé tartunk sajna...

2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ez beugratós kérdés. Ahm, nem. Én egy olyan világban akarok élni, ahol én irányítok és uralkodok.


Nade most komolyan: egy olyán világ lenne szép, ahol mindenki a maga ura, nincsenek háborúk, nélkülözés, csak harmónia és szeretet. Nincsenek előítéletek, félelem, erőszak, csak megértés, barátság és remény. De azt beleér a bilibe a kezünk és felébredünk.


Ha annyira a világ és az emberek javát akarod, menj vállalj önkéntes munkát vagy gyógyíts minimálbérért vagy oszd meg az ételt a rászorulókkal (ne pénzt!!! mert az piára költik).

2012. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
*Amúgy már vártam mikor teszed fel a köv. kérdést, lassan csak kilyukadunk valahova.
2012. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én egy olyan világban szeretnék élni amit a loúk irányítanak. Jut eszembe, lehet az atlantisziakból lettek a loúk!
2012. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Kössz, NEM!!!!


Amúgy se léteztek!

2012. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

2/6:


„Az új világrendnem nincsen köze Atlantiszhoz ! Atlantiszon nemes lelkek éltek. Az Új világrendet a Reptoidok hozzák létre, akik negatív entitások ellentétben az Atlantisziakkal akiknek fejlett spirituális tudásuk volt.“


lehetséges (?)


mit értesz reptoid alatt?


mikor vizsgálom ezeket a dolgokat pl. a Nap-Isteneket (=a Nap-rasszt), akkor mindíg két jelentés van, pontosabban mindkét nézet (=a negatív és a pozitív is) jelen van (!!!)


ezen a bolygón az a probléma, hogy van egy „hideg jelenlét“ (időnként érzek ilyet), amit nem szeretek

és ez egy erős intelligencia és ez az intelligencia (talán) egy nagyon kemény, elembertelenedett, intelligens, logikus, lelketlen, élhetetlen világot fog itt alkotni a közeli jövőben


kapcsolódó téma:

interjú egy Roswelli túlélő ufonautával (kb. így)


ebben említi a Domain és a Birodalom harcát

a Birodalom hasonló a filmbéli „Galaktikus Birodalomhoz“, talán magukba olvasztják az entitásokat (lelkeket)


„aki győz, azt oszloppá teszem az én istenem templomában és többet onnan ki nem jő“

(számomra ez fenyegetésként hangzik)


azt mondja Airl: a Birodalom egy kemény, kegyetlen, hódító struktúra, jelenlegi társadalmaitok közül az USA jár ezen az úton


L. Ron Hubbard is foglalkozott ezekkel a dolgokkal, hozzá valszeg konkrét adatok is befutottak az auditálásokból

(beszél ezekről a dolgokról valamivel bővebben Az ember története című könyvében)


Újszövetségi párhuzam:

a fenevadat a teológia szerint elnyelte a tenfer, de az idők végén feljő (eljő) újra és láthatóan megjelenik


Jan van Rijckenborgh:

kb. „eljön az idő, hogy a nagyhatalmak elkezdenek az Antarktisz alatt kutatni és akkor komoly esély lesz rá, hogy az emberi civilizáció kb. újra elpusztuljon“

„most egy krízisben vagytok, amit nem biztos, hogy túléltek“

„atlantiszi ravaszság“ - ilyet is mond


vannak olyan elméletek, hogy az Atlantiszi földrész (=a Sziget) vagy egy része lecsúszott valamilyen geológiai kataklizma során és az Antarktisz nem más, mint az ősi Atlantisz (vagy egy része)


talán 3 ősi sziget lehetett:

MU , Lemuria és Atlantisz


egy témába vágó könyv:

Rauschning: Hitler bizalmasa voltam


én az 1946-47 körül kiadott változatot ismerem, de mondhatom azt, hogy döbbenet volt elolvasni és valamilyen szinten megérteni


ismerem Dietrich Eckart beszélgetéseit is Hitlerrel, de az előző szerintem sokkal komolyabb


egyvalamit értsetek meg!

a népszerű (=szinte mindenki által elfogadott és egyből fújt ) magyarázatok soha sem igaz és teljeskörű magyarázatok


még egy adat:

Odin és Jézus Krisztus a kereszten: ugyanaz az alak (ugyanarról szól)

ugyanaz a beavatás; a különbség annyi, hogy Odin feltámad, Jézus Krisztus pedig nem támad fel

(feltámad valamennyire, de inkább csak blöffszerűen)

(ami egyébként elég furcsa, mert akkor mi értelme volt átmenni a beavatás kínjain?)

------------------------

„Nade most komolyan: egy olyán világ lenne szép, ahol mindenki a maga ura, nincsenek háborúk, nélkülözés, csak harmónia és szeretet. Nincsenek előítéletek, félelem, erőszak, csak megértés, barátság és remény. De azt beleér a bilibe a kezünk és felébredünk.“


-az a világ (szerintem) létezik, de nem ezen a bolygón van

ez a bolygó a TESTVÉR-HARCOK színtere


Káin megölte Ábelt, de Ábel nem halt meg, hanem elhatározta, hogy bosszút áll


azóta dúl a háború közöttük (ősidők óta)

mindkettőnek VÉRhez kapcsolódik a kultusza


erre utal Kuru-Ksétra mítosza (=története) is

ott is testvérek ölik egymást, az isten (=Krisna) csak biztatja és bátorítja őket



-mit jelent a „bűn“?

-a bűn-kifejezés az ősi idők „gyík-isteneihez“ kapcsolódik

(talán valójában ez a „hüllő-kapcsolat“)

aki kapott a VÉRből, TUDÁSt kapott és kegyetlen ösztönt

ez terjedt el a Földön


„a szelídek öröklik a földet“

(melyiket? ezt? )


több vonal van és a dolgok össze vannak keveredve, de talán valamennyire megérthetőek


a 666 sem jelent egyebet, mint NAPot és TUDÁSt

(de ez még nem azt jelenti, hogy az ember ostoba maradjon)


a 666 kb. azt jelenti, hogy a NAP és a TUDÁS el fog jönni

(egyiknek így, a másiknak úgy)


más:

„ordo ab chao“

(=káoszból rendet)

sokértelmű kifejezés

akár a „coagula et solve“ (=oldj és köss)


Albert Pike azt mondta (ő déli klux-klux klan-os volt): „3 átmenetre van szükség“


tartok tőle, hogy ezen a bolygón a megszokott emberitől jóval nagyobb erő vagy erők is jelen van és valójában azok határozzák meg a sorsunkat, jövőnket

2012. szept. 20. 22:55
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát azok nem fognak, mert a Lemúrokkal vívott háborúban elpusztultak.

A lemúrok túlélték, itt vannak közöttünk, reptoidnak és embernek álcázva, a lemúriai túlélők nem hagyják, hogy az atlantiszi életszemlélet még egyszer elterjedjen a Földön!


(Na ha ezt valaki beveszi, meghívom egy sörre.Vagy kettőre,mert egy sör nem sör...)

2012. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Atlantisz nem létezett. Nem tudni, hogy milyen urai voltak, mivel ők sem léteztek. Tehát nem szeretnék egy ilyen államban élni. Pláne nem világállamban.
2012. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!