Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teleportálás Kínában, ezt ki...

Teleportálás Kínában, ezt ki ne hagyjátok?

Figyelt kérdés

A link: http://www.youtube.com/watch?v=99XYKkf2vCU&feature=g-logo-xit


Lehetséges ennyire valósághű videóeffektust létrehozni vagy tényleg sikerült teleportálnia a tagnak? Vajon igazi a felvétel? Miért fedte volna fel magát az ismeretlen alak? Miért nincs tele vele a sajtó?



2012. szept. 21. 21:07
1 2
 11/14 Ezalor ***** válasza:
2012. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem kamu csak szeretnék magukra felhívni a figyelmet, hogy mennyire tudják a sony vegast vagy az adobe after effect-et használni. Ha tényleg létezik akkor engem teleportáljanak el az iskolába.
2012. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én régebben láttam már ezt teleportálás nélkül úgy, hogy elütik a bicajost/motorost látni is a bicaj árnyékát az úton. Na vajon miért nincs tele vele a sajtó. Sőt érdemes elgondolkozni, hogy a néhányak által oly nyilvánvaló youtube-os UFO bizonyítékok helyett miért VVtyutyu meg hasonló IQ fighterek figyelnek a címlapon meg a TVben. Még annyira sem érdekes, vagy valódi, mint a 100%-ig mű megjátszott kitalált celebek.
2012. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kamu és géj. Már ezelőtt is leírtam, hogy kamu. Meg lehet találni az eredeti videót a youtube-on is, ahol a fickót szépen elcsapja a tütü.


>ennyire valósághű videoeffektus


Te néztél mostanában filmet? MINDENT meg lehet csinálni, ráadásul egy ilyen kaliberű videót bárki összedob pár hét gyakorlás után, ha nem síkhülye a számítógéphez.


Ha trollkodsz, akkor adok 4/10 pontot, mert válaszoltam, ha komolyan gondolod, akkor szégyelld magad.

2012. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!