Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valakinek szuper-ereje?

Bercoka kérdése:

Lehet valakinek szuper-ereje?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok hogy honnan lehet nekem is szupererőm?Tudom hogy hülyén hangzik.Hallottam már olyat is hogy a csakrából szuperképességet lehet kiszedni stb.Pls válaszoljatok!
2012. szept. 22. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2012. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Milyen szuper-erőre gondolsz, Bercikém?

Át akarsz látni a falon? Nem fog menni...

Röpködni akarsz, mint Superman? Sajnos az se...

Tüzet gyújtani a tekinteteddel? Hát bizony ez sem igazán...

Megtanulni a fizika leckét? Na ez még sikerülhet ha nagyon akarod.


A csakra és egyéb hasonló marhaságok pedig az Ezotéria rovatban találhatók. Az ehhez értő nagy tudású embereket ott találod.

Ez itt a Tudományok című fejezet, és mi itt olyan hülyék vagyunk, hogy csak a bizonyítható dolgokban hiszünk, és nem a szájhagyományokban.

2012. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg kellene definiálni a szuper erőt. Mert ha csak emberileg lehetséges de átlagon felüli fizikai képességekre gondolsz, oda megfelelő edzés és kitartás kell, de ha ilyen Hulk meg Superman szerelemgyermeke típusú szuper erőre, akkor témát tévesztettél.
2012. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ott érdeklődj, ahol a csakrás dologt hallottad, ez itt a Hitetlenek és Kételkedők témakör.
2012. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyit azért illő volna tudni hogy egy ember pld nem acélból készült emelőszerkezet ezért 1 tonnát soha nem fog felemelni mert szétszakadnának az izmai összetörnének a csontjai, én nem is értem mit nem lehet érteni ezen?
2012. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"ez itt a Hitetlenek és Kételkedők témakör"


Nem! Ez a tudomány témakör ahol nem hisznek hanem az emberiség eddigi felfedezéseire alapozva és gondolkodva következtetnek, nem ész nélkül elhiszik a nyilvánvaló blődségeket.

2012. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak szuperfelszerelés kell hozzá.
2012. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, ha a kripton bolygóról származol, amúgy nem. Olyan pedig nincs hogy csakra, te lélek-mega-szuper-gigaerőre gondolsz.
2012. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy lehet, a kutyámnak is van! Olyan büdöset kakál hogy senki nem mer a közelébe menni!
2012. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát te szuper hülye vagy.

3 féle képpen lehet:

1. Adobe photoshop

2. Gimp

3. kezet fogsz Chuck Norris-al.

2012. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!