Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valakinek szuper-ereje?

Bercoka kérdése:

Lehet valakinek szuper-ereje?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok hogy honnan lehet nekem is szupererőm?Tudom hogy hülyén hangzik.Hallottam már olyat is hogy a csakrából szuperképességet lehet kiszedni stb.Pls válaszoljatok!
2012. szept. 22. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az új Batman, vagy a Vasember már csak idő kérdése, az ormótlan agyatlan izom kúp sincs már messze elég benézni a kondiba, meg végig nézni mondjuk egy olimpiát(persze regenerálódás és oda vissza változás nélkül).


Ahogy az orvostudomány, mind jobban összefonódik a tudománnyal, talán meg fognak változni a dolgok. De nem egy pókcsípésnyi idő alatt. Ráadásul az már egy kicsit lelketlenebb dolog lesz. 100 éven belül rendelkezni fogunk olyan technikai apparátussal, hogy a fejlett kiborgtechnológia gyártás szintjén lehetővé tegye majd az ilyen Rozsomák karmokat, vagy a finom érzékelést. Kérdés van-e erre igény pár tinédzseren kívül is?

2012. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mindent lehet csak akarni kell...Mivel az ember az agyának csak 10% használja ki ės már mennyi mindent tudunk akkor azzal a 90% BÁRMIT megtudnánk csinálni ..Hallgasd a Guna Grihát ő beszel ilyenekrol valamint nézd meg a Lucy című filmet !!!
2017. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"Mivel az ember az agyának csak 10% használja ki"


Igen, TE valószínűleg tényleg csak ennyit használsz belőle. A többi ember viszont a teljes agyát használja, már csak azért is, mert a természet nem olyan hülye, hogy 90%-nyi felesleges agyszövetet növesszen és tartson el bármilyen élőlényben. (Ha pedig az ember megalkotását Isten művének gondolod, akkor még kevésbé hiheted, hogy az Úr ilyen oktalanul cselekedett volna.)

2017. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!