Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy tudomanyos...

Szeretnek egy tudomanyos dolgozatot kesziteni a szkizofrenia es a vallassal kapcsolatosan! Ha valakinek van valamilyen segedanyaga megkerem szepen kuldje el, valamint szerintetek mennyire redeklodnek az ilyen temak felol az emberek?

Figyelt kérdés

A dolgoztatbam magyarazatot szeretnek kapni arra hogy miert jelenik meg Isten a szkizofrenek eletebe, miert Istennel/rol halucinalnak?

koszonom a segitseget


2012. jún. 27. 14:13
 1/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Én ezt a könyvet ismerem!


Szendi Gábor: Isten az agyban

2012. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Silber ***** válasza:
100%
ÉPÍTŐ jellegű kritika: nagyon sok a helyesírási hibád, még ebben a pár soros szövegen belül is. Amennyiben valóban tudományos dolgozatot szeretnél készíteni (amit később publikálnál is), úgy erre fektess nagyobb hangsúlyt. Ellenkező esetben lehet akármennyire fenomenális a kreálmányod, nem fognak komolyan venni és tanult embernek tartani.
2012. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon gyenge a helyesírásod, plusz gépelési hibáid is vannak; plusz nyelvhelyességi hibák...

Nem tudom, hány éves vagy, de ezen mindenképpen javítanod kell; így még egy hivatalos levelet sem ír az ember, nemhogy komolyabb művet.


Ezzel kapcsolatban pedig:


1. Olvass szakirodalmat, biztos találsz valamit a neten; csak használd a Google keresőjét. :)

Nem tudom, mennyi előzetes ismereted van, de mindenképp szükséges ez is egy ilyen komoly témához (szakszavak főleg); illetve a pontos értelmezés miatt is fontos, mert nagyon könnyen félre lehet érteni az ilyesmit. Pl. a Pietrosol által ajánlott könyvvel sem sokaknak könnyű elboldogulni.


És lehet, hogy olvasás közben már meg is kapod majd a magyarázatot a kérdésedre; ez esetben felesleges újra megírni ugyanazt.


2. Szerintem nagyon kevés embert érdekel ez a téma. Talán a kutatókon és az érintettek közvetlen környezetében élőkön kívül csak néhány amatőrt.


Üdv. :)

2012. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!